Středa 24.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

MARILA-Čížová
MARILA-Čížová
Petrovice dorost - Votice
Petrovice dorost - Votice

Další vítězství v přípravě

Datum: Neděle 27.7.2014 11:24 - aktualizováno: Neděle 27.7.2014 11:29Zobrazeno: 998x

Votický Němeček předvedl čtyřgólový koncert

Votice - Fotbalisté Votic, hlavně díky čtyřgólovému Jiřímu Němečkovi, porazili v přípravném zápase Teplýšovice, které vedl staronový trenér Petr Chomát. Autor: Pavel Šimáček

VOTICE - TEPLÝŠOVICE 5:2

V úvodu střelecky hojného zápasu nacentroval domácí Miroslav Podhorský (nastoupil proti svému bratru Davidovi) míč před branku, který uklidil do vlastní sítě hlavou Petr Chomát. Následovaly šance na obou stranách, aby po půlhodině hry zvýšil na 2:0 Němeček, který dorážkou střely Šlejmara vyraženou brankářem Stařeckým, rozjel svůj gólový koncert. Jenže D. Podhorský po úniku snížil a na poločasových 2:1 nic nezměnily příležitosti Kramného a Němečka.

Chvíli po přestávce vyrovnal Král hlavou po rohu, ale to bylo ze strany hostů vše. Poté si vzal slovo Němeček, když dvakrát po přihrávkách Viskupa a jednou po kolmici Koláře, upravil na konečných 5:2.

„V zápase jsme nebyli kompletní, a tak nastoupili i dorostenci, kteří si nevedli špatně a měli dobré akce. Chtěl bych vyzdvihnout Jirku Němečka, který se čtyřikrát prosadil, což je velké pozitivum, na které doufám naváže," měl radost z probuzení útočníka trenér Votic Martin Bárta.

„Byl to náš první přípravný zápas, který, ač jsme prohráli, hodnotím kladně. Za stavu 0:2 jsme dali na 2:2, ale po chybách jsme dostali další tři góly, na kterých nese i trochu vinu gólman," posteskl si kouč Teplýšovic Petr Chomát a dodal k přípravě. „Začali jsme na I. B třídu brzy trénovat (15.7.), protože odešli tři důležití hráči - Kukač do Teplýšovic, Jirka Dřízal jde na operaci kolena a Drahota skončil, což je obrovský zásah do sestavy a chtěl jsem tým více poznat. Trénujeme v 18 lidech a musím před kluky smeknout, jak to zvládají a co jim řeknu splní. Přesto není možné, aby kluci po dorostu hned kopali v základu, proto se poohlížíme po posilách. První je gólman, 22 letý Jiří Měsíček, který by měl být velkým přínosem pro teplýšovický fotbal. Byl pět let ve Slavii, chytal divizi za Louňovice, teď je rok po úrazu a potřebuje se rozchytat. Myslím si, že pokud by chytal proti Voticím, tak jsme neprohráli. Ještě bych chtěl tým doplnit jedním bekem a záložníkem.

Branky: 31., 62., 69. a 84. Němeček, 5. vlastní Petr Chomát - 34. D. Podhorský, 59. Král. Rozhodčí: Rybka. Poločas: 2:1.

Votice: Tůma - Říha (46. Dušátko), Šlejmar (53. Říha), Molčík, Bareš (60. Slunečko) - Kramný (46. Homolka), Kolář, M. Podhorský (65. Tábořík), Viskup - Sládek (46. Štork), Němeček.

Teplýšovice: Stařecký - Kamenský, Petr Chomát, Pavel Chomát - Pejša, Černý - D. Podhorský, Ottl, Beneš - Mládek, Král. Střídali: Stěhule, Hruška, Šahin.

Přílohy
  • Příprava
    Příprava

Související skupiny
 
šup nahoru