Pátek 19.4.2024

Milín - dorost
Votice B - Zbraslavice

Dorost mladší: SK Slaný - SK MARILA Votice [26.8.2006]

Datum: Úterý 29.8.2006 22:42 - aktualizováno: Středa 30.8.2006 11:42Zobrazeno: 1657x
1:1 (1:0)

Od začátku byl k vidění bojovný fotbal, ve kterém měli mírně navrch domácí. Ti se také ujali ve 12. minutě vedení 1:0. Votičtí se pomalu začali prosazovat, vytvořili si dvě gólové šance, které ale nedokázali využít. Ke konci půle už byli lepším mužstvem. I ve druhé polovině byli lepší a v 55.minutě se dočkali zasloženého vyrovnání. Z 25 m se parádně trefil do šibenice Žák. V 62.minutě mohli jít hosté dokonce do vedení, ale nařízenou penaltu jim brankář lapil. Když už domácí nestačili, vytasili na hosty novou zbraň. Začali si pomáhat zákroky za hranicí pravidel, nezřídka byly k vidění i brutální zákroky za tichého souhlasu hlavního sudího. I přesto byli Votičtí blízko třech bodů. V poslední minutě střela Voráčka mířila do prázdné branky, ale tam trefila spoluhráče, který byl surovým způsobem vražen do směru střely domácím brankářem.