Spartakiáda 1965 na hřišti ve Voticích
Prachatice
Prachatice

Dorost: SK Benešov - SK MARILA Votice [27.3.2010]

Datum: Neděle 28.3.2010 10:21 - aktualizováno: Středa 31.3.2010 22:08Zobrazeno: 1690x
1:1 (1:0)

V okresním derby byli po většinu času lepší hosté, přesto blíže k výhře měli domácí. Ti se dostali v 5. minutě do vedení díky Papežovi a drželi náskok až do 83. minuty, kdy se po několika šancích Votičtí konečně dočkali hlavičkou Sládka po rohovém kopu.

„Votice byly výborně na zápas připravené a nebýt brankáře Jakoubka, mohli jsme dostat klidně tři, čtyři góly. Paradoxně jsme ale nakonec mohli vyhrát. Vstřelili jsme brzy gól a náskok drželi až do 83. minuty, kdy jsme neuhlídali hráče na zadní tyči po rohovém kopu. Přesto remízu beru,“ zhodnotil zápas trenér benešovského béčka Martin Turek.

Papež - Sládek
Hocek
1/1
0
15

Jakoubek – Mrkvička, Hruška, F. Jendele, Pazdera – D. Jendele, Šimeček, Sochor, Marek Chrpa – Turek, Papež. Střídali: Martin Chrpa, Trousil, Kováč, Rosa.

Jan Dvořák – Sládek, Bursík, Boukal, Homolka – Jiří Dvořák, Subič, Říha, Otradovec – Voráček, Šedivý. Střídali: Bauer, Bradáč, Procházka, Holub.

Přílohy
  • Dorost v Benešově
    Dorost v Benešově

Celou druhou půli jsme útočili...

...až dal hlavou branku Martin Sládek

poslední naše šance - zeď rozšířil Homolka, Subić(10), Sládek(2) a Voráček(11), ale Otradovec ji neprostřelil