Pátek 19.4.2024

Dokopná jaro 2007
B-Teplýšovice

Dorost: SK MARILA Votice - SK Benešov B [2.11.2008]

Datum: Úterý 4.11.2008 10:56 - aktualizováno: Pátek 7.11.2008 22:17Zobrazeno: 1793x
5:0 (1:0)

Domácí se do svého soupeře od první minuty opřeli, jedna šance stíhala druhou, ale co nepochytal výborný gólman Jakoubek, stačili domácí trestuhodně zahodit. Když po dvaceti minutách otevřel skore utkání Račanský, očekával se další příliv branek, ale nestalo se tak. Hra domácích upadla do průměru a jen nádherná Otradovcova branka z 25 vytrhla všechny přítomné z letargie. Když se trefil polonůžkami Kronus, hosté už boj o body téměř vzdali. Čtvrtou branku, u které byl opět nepokrytý Kronus, si hosté dali v podstatě sami a to je zlomilo. Inkasovali v závěru ještě jednou, když dezorientovanou obranu prostřelil Šimák.