Sobota 20.4.2024

Odešel kamarád
Patrika Rezka zastavuje Jaroslav Jungman

Dorost: Sokol Milín-Ligmet - SK MARILA Votice [20.6.2009]

Datum: Neděle 21.6.2009 20:12 - aktualizováno: Pondělí 22.6.2009 12:29Zobrazeno: 2598x
2:4 (1:1)

Utkání začalo pro hosty dobře. Po levé straně utekl Voráček, jeho střelu z úhlu gólman neudržel a dobíhající Šedivý poprvé skóroval. Po několika minutách bylo srovnáno. Hosté kopali roh, míč se dostal k domácím, rychlá akce – obrana hostů byla na výletě a stav se vyrovnal.

V začátku druhé půle mohl hosty poslat do vedení Voráček, ale sám proti gólmanovi domácích neuspěl. Pak přišel trest – hrubá chyba v hostující obraně a domácí se ujali vedení 2:1.

Hosté se dlouho nemohli dostat do hry, domácí hráli zodpovědně a měli i další šance. Po jedné z akcí Homolka-Voráček nastřelil Smažík břevno a odražený míč do sítě vrátil Šedivý a vyrovnal na 2:2. Když se zdálo, že domácí nakonec utkání zase ovládnou, všem utekl Šedivý a byl dobíhajícím obráncem ve vápně faulován. Nařízenou penaltu proměnil Homolka, ale musela se opakovat. Homolka měl i podruhé pevné nervy a penaltu proměnil. Od té doby bylo jasné, že si hosté body odvezou. Tečku za utkáním udělal  poslední brankou v sezóně Voráček, jehož tečovaná střela levačkou skončila za zády dobře chytajícího domácího gólmana.

Šedivý 2,Homolka (PK), Voráček
Plesl
-
-
30
-

Nerad – Vinduška, Jantač, Bursík (Sládek), Kronus (Dvořák) – Říha, Houška, Homolka, Otradovec (Smažík) – Šedivý, Voráček

• Milín - dorost
    Milín - dorost

Čekání na začátek - Šedivý, Kronus(2), Jantač(3)

Kapitán Říha obchází svého soupeře

Homolka(7), Voráček, ve vzduchu Smažík a Bursík(4)

Vyrovnáno na 2:2. David Šedivý(9) dorazil Smažíkovo břevno

Poslední branka utkání - Voráček(11) a Houška(6) si plácli

Poslední zápas v Milíně: Zleva stojí trenér Baťha, Smažík, Šedivý, Vinduška, Jantač, Homolka a Otradovec, dole Sládek, Voráček, Říha J., Dvořák, Houška a Nerad, leží Kronus.