Pátek 19.4.2024

Miřetice - Pravonín
dorost mladší - Slaný

Dorost starší: Pšovka Mělník - SK MARILA Votice [13.8.2006]

Datum: Pondělí 14.8.2006 15:05 - aktualizováno: Pondělí 14.8.2006 15:32Zobrazeno: 1597x
1:4 (1:1)

Úvod pohledného a útočného fotbalu patřil hostům, ve své druhé šanci se ocitl Dohnal a křižnou střelou přes celou bránu nedal domácímu brankáři šanci. Ve 27.minutě mohl zvýšit Zíka, ale jeho střela skončila na tyči. Těsně před poločasem domácí předvedli rychlý protiútok a vyrovnali na 1:1. Ve druhé půli se projevila větší vůle po vítězství u hostů, kteří nejprve Danielem, pak po samostatné akci Špačkem a v závěru proměněnou penaltou Šachem rozhodli o jasném vítězství.

Branky Votic: Dohnal, Daniel, Špaček a Šach