Úterý 23.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Hon
Hon
dorost - Lety
dorost - Lety

Muži A: Jílové - SK Votice [24.5.2015]

Datum: Neděle 7.6.2015 19:06 - aktualizováno: Neděle 7.6.2015 19:26Zobrazeno: 705x
2:1 (1:1)

Jílové - Na jaře velmi dobře hrající Votice ve fotbalové I. A třídě se musely tentokrát sklonit před uměním zachraňujícího se Jílové, které mělo ve svém středu střelce Martina Machýčka. 

JÍLOVÉ – VOTICE 2:1 (1:1)

V prvním poločase stály za zmínku jen tři akce, z toho byly dva góly. Votický Štork nejprve zamířil vedle branky, aby v závěru poločasu již křížnou ranou zamířil do sítě po dlouhém míči za obranu. To ale bylo již za domácího vedení, kdy se trefil po úniku M. Machýček.

Po přestávce pálil Šlejmar po přiklepnutí Homolky těsně vedle, aby po hodině hry M. Machýček opět unikl votické obraně a po obejití Soukupa svítil druhý gól Jílové. Následně mohli domácí vedení navýšit, ale brejk čtyři na dva zlikvidoval Soukup, jenž navíc chytil v 81. minutě penaltu. A tak domácí získali důležitou výhru k záchraně.

„Nepodali jsme výkon, jako v uplynulých zápasech. Předně se nám nedařila kombinace a neměli jsme tah do vápna. Po prohraném poločase se nám povedlo vyrovnat. Ve druhé části jsme byli blízko k vedoucí brance, jenže gólovku jsme promarnili. Soupeř nás pak potrestal z brejku a v závěru mohl ještě zvýšit z penalty, ale Soukup ji chytil. Škoda, chtěli jsme se dotáhnout na mužstva před námi, ale žádná tragédie to není," zhodnotil utkání trenér Votic Martin Bárta.

Autor: Pavel Šimáček

Branky:
18. a 60. M. Machýček – 41. Štork
Rozhodčí:
Hájek
ŽK:
3:3
ČK:
0:0
Diváků:
80
Domácí:
soupiska
Hosté:
Soukup – Šlejmar (86. V. Budil), M. Budil (46. Molčík), Sládek, Bareš – Homolka, Čupr, Viskup, Slunečko (74. Říha) – Němeček (59. Jonszta), Štork.
Přílohy
  • jilove-votice
    jilove-votice

Související skupiny
 
šup nahoru