Pondělí 22.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Finále: Kondrac - Sedlec-Prčice
Finále: Kondrac - Sedlec-Prčice
FC Písek - MARILA
FC Písek - MARILA

Muži A: Klatovy - SK MARILA Votice [9.5.2009]

Datum: Pondělí 11.5.2009 19:30 - aktualizováno: Pondělí 11.5.2009 22:11Zobrazeno: 1461x
1:4 (0:4)

Votice potvrdily roli favorita již v prvním poločase. Od začátku se valil na domácí branku jeden útok za druhým a šance střídala šanci. V 5. minutě otevřel skóre Knobloch po pasu Horvátha, v 15. minutě zvýšil Očovan po rychlé rozehrávce Rezka a přihrávce Horvátha. Třetí zásah přidal Malina po pasu Waltera a obejití obránce a poločasový stav uzavřel Očovan po přihrávce Waltera a následném sóle. Po přestávce se hosté spokojili s vedením, zmírnili tempo a jen Knobloch nastřelil břevno a Horváth zahrozil dvěma střelami. Domácí podnikali brejky a v 74. minutě upravili Pavlíkem na konečných 1:4.


„Z hry mužstva jsem rozladěný, protože vítězství mohlo být daleko vyšší. Domácí působili odevzdaným dojmem a my jsme toho moc nevyužili,“ překvapivě se po zápase zlobil na své ovečky kouč Votic Ivan Pihávek a pokračoval v hodnocení utkání: „V prvním poločase jsme si vytvářeli šanci za šancí a čtyři jsme proměnili. Místo toho, abychom ve druhém poločase soupeře dorazili, utápěli jsme se v kličkování a nepřesnostech. Domácí hrozili z brejků a z jednoho nás potrestali. Sice jsme si také vypracovali šance, nastřelili tyč a břevno, ale již hra neměla takovou šťávu jako v prvním poločase. Přesto je dobře, že jsme ztracené mínusové body získali ihned zpátky.“

 

Branky:
Pavlík - Očovan 2, Knobloch, Malina
Rozhodčí:
Svatík
ŽK:
3/1
ČK:
0
Diváků:
?
Domácí:
-
Hosté:

Mašín - Faitl, Gazmend, Neuberg, Málek - Knobloch, Rezek (63. Siegl), Walter, Malina (53. Bareš) - Očovan, Horváth (83. Houška).

Přílohy
 • Klatovy - MARILA
  Klatovy - MARILA

  Faul!

 • Klatovy - MARILA
  Klatovy - MARILA

  Siegl a Očovan

 • Klatovy - MARILA
  Klatovy - MARILA

  Siegl a Očovan podruhé

Související skupiny
 
šup nahoru