Středa 24.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Finále: Kondrac - Sedlec-Prčice
Finále: Kondrac - Sedlec-Prčice
V Kácově
V Kácově

Muži A: SK Benešov - SK MARILA Votice [2.10.2010]

Datum: Pondělí 4.10.2010 18:09 - aktualizováno: Úterý 5.10.2010 10:12Zobrazeno: 1362x
0:0 (0:0)

Zápas bez větších ohrožení branek skončil zaslouženou remízou. Derby začalo opatrně z obou stran. Domácí se více tlačili dopředu, ale votická obrana pracovala spolehlivě a brankář Mašín neměl žádnou práci, protože střely Petličky, Priknera a hlavička Žáka po rohu Štěpána skončily mimo brankové tyče. Votice podnikaly brejky a hrozily z trestných kopů, ale Horváthův z rohu šestnáctky vyrazil Capouch na roh a hlavička Lizáka po nabídce Knoblocha přelétla branku.

Boj o každý kousek hřiště pokračoval i po přestávce a ani jedno mužstvo nechtělo udělat osudovou chybu. Gólových šancí bylo ještě méně, jedna na každé straně, ránu benešovského Turka po zemi zpacifikoval Mašín, na druhé straně vyrazil navštívenku Knoblocha z hranice velkého vápna Capouch na roh. Jinak se oba týmy snažily ohrožovat branky po rohových kopech, ale obrany s brankáři byly tentokrát stoprocentní.

„Je to zasloužená remíza, protože šancí nebylo na rozdávání. Na pátečním tréninku se nám rozsypala sestava a čtyři hráči základní sestavy jsou zraněni. Snažili jsme se tomu přizpůsobit, šli do rizika hry na tři beky a kluci zápas odehráli dobře. Utkání bylo bez větších příležitostí, i když náznaky šancí jsme měli. Byli jsme nebezpečnější ze standardních situací než soupeř, což jsem nečekal. Neumíme ale dorazit některé věci, které se naskytnou a neumíme být důslední v zakončení, proto jsme gól nedali. Oba soupeři se dobře znají a podle toho byla přizpůsobena taktika. Ztratili jsme dva body v tabulce pravdy, ale měli jsme jen deset hráčů a museli povolat tři lidi z béčka a dorostu. Kluci odehráli co mohli a po nevydařeném zápase ve Vlašimi je bod dobrý,“ nezlobil se ze ztráty dvou bodů trenér Benešova Jaroslav Tesař.

„Přesně se ukázalo, to co jsem říkal v předzápasovém rozhovoru, že to bude zápas taktický. V prvním poločase jsme měli více ze hry a byli více nebezpeční směrem do vápna. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací, ale naštěstí jsme si s nimi poradili. Škoda, že se nám neuchytila třeba hlavička Dušana Lizáka. Druhý poločas byl o zodpovědnosti, nikdo se nedopustil osudné chyby, proto zápas skončil bez gólů. Pro nás je to maličká náplast na špatný výkon z domácího zápasu s Litolí. Je to pro nás boj na dlouhou trať a body, co jsme zbytečně poztrácely musíme pomalu nasbírat zpět. Chci hráčům poděkovat za maximálně koncentrovaný přístup,“ bral bod kouč Votic Ivan Pihávek.

Deník/P.Šimáček

 

Branky:
-
Rozhodčí:
Orel
ŽK:
2/2
ČK:
0
Diváků:
250
Domácí:

Capouch – Večera (72. Křivohlavý), Chomát, Žák – Kučaba, Hrubý, Havlíček, Prikner (74. O. Páv), O. Štěpán – Turek, Petlička.

Hosté:

Mašín – Viskup), Faitl, Janů, M. Budil – Knobloch (90. Bareš), Lukeš, Kwame, Horváth – Lizák, Svátek (63. Walter).

Přílohy
  • SK Benešov - SK Votice
    SK Benešov - SK Votice

Související skupiny
 
šup nahoru