Pondělí 22.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

dorost starší - Kosmonosy
dorost starší - Kosmonosy
Petrovice dorost - Votice
Petrovice dorost - Votice

Muži A: SK MARILA Votice - DUKLA Praha B [29.10.2011]

Datum: Sobota 5.11.2011 11:49Zobrazeno: 1051x
2:0 (0:0)

Dukla hrála velmi dobře, ale body zůstaly ve Voticích

Votice – Pátý celek fotbalové divize A, SK Marila Votice, si po výhře v Milevsku, poradil na svém hřišti i s béčkem ligové Dukly Praha, když branky stříleli Walter a Jurdík.

V prvním poločase se dostávali do šancí většinou jen domácí. Mladíci Dukly, nehráli špatně běhali, kombinovali, ale jen po šestnáctku Votic, když Nováka ohrozil jen Svoboda a střela Přeučila šla do boční sítě.

Votičtí se dostávali do zakončení, ale s koncovkou byli na štíru. Pilík připravoval šance spoluhráčům, ale Polodna a dvakrát Hejda nezamířili přesně, to se „povedlo“ i dvakrát samotnému Pilíkovi, Jurdík zamířil do náruče brankáře.

Chvíli po přestávce se již stavidla Dukly protrhla, když si centr Viskupa zpracoval Walter a uklidil míč do sítě – 1:0. Domácí se uklidnili, i když hosté stále „kousali“. V 66. minutě vypukla druhá votická radost. Na dlouhý výkop brankáře Nováka si naběhl Jurdík a ranou pod břevno zvýšil na 2:0. Vzápětí Jurdík po kombinaci pálil vedle branky, stejně se vedlo dvakrát hostům, jejichž projektily zamířily nad.

V závěru otevřela Dukla hru a vypracovala šance, ale Novák třikrát Votice podržel a udržel tak čisté konto.

Trenér Votic Ivan Pihávek po zápase zářil. „Jsem velmi spokojený, protože Dukla u nás předváděla jednoznačně nejlepší fotbal. Hrála velmi dobře, kombinovala, držela míč, ale většinou jen po šestnáctku, do zakončení se moc nedostávala. Museli jsme asi dvojnásobně běhat, než v jiném zápase. Podařilo se nám ale ubránit soupeřovu kombinační hru, napadali rozehrávku, což nám přineslo ovoce v podobě dvou gólů. Jsem rád, že hráči zápas zvládli, protože nebyl vůbec lehký.“

Branky:
51. Walter, 66. Jurdík
Rozhodčí:
Hrkal
ŽK:
1/0
ČK:
počet
Diváků:
170
Domácí:

Novák – Viskup, Faitl, Hejda, Bareš – Pilík, Polodna (70. Rodrigues), Mojdl (65. Macháček), Walter – Veselý, Jurdík (78. Haas).

Hosté:
soupiska
Související skupiny
 
šup nahoru