Středa 26.6.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Všenory doma
Všenory doma
B - Trhový Štěpánov
B - Trhový Štěpánov

Muži A: SK MARILA Votice - FC Písek [22.3.2008]

Datum: Sobota 22.3.2008 19:53 - aktualizováno: Středa 26.3.2008 21:54Zobrazeno: 1937x
3:1 (0:0)

 

První poločas moc krásy nepřinesl. Domácí se nemohli dostat do hry, vázla jim kombinace, což Písku vyhovovalo. Diváci tedy z fotbalu nic neměli. Hosté se mohli dostat do vedení v 11. minutě, ale po trestném kopu a vyražení Soukupem nastřelili jen tyč. U domácích stojí za zmínku jen střela Málka vyražená brankářem Popšteinem na roh.


„V prvním poločase jsme se nedostali do hry, protože byli kluci podráždění, ale nevím z čeho. Chyběla koncentrace a pohyb, nemohli jsme dostat míč na zem, odražené míče jsme neměli a hráči si mysleli, že se Písek porazí sám," dodal rozzlobený trenér Votic Ivana Čabala k výkonu svých oveček v prvním poločase.


Po přestávce již na hřiště přišlo jiné mužstvo Votic. Hýřilo aktivitou a přišly i branky. V 53. minutě se po dlouhém autu. Budila dostal k míči Bareš, gólman míč vyrazil, ale Bartolšic pověsil balón pod břevno. V 69. minutě připravil Bareš druhý gól pro Daniela, a to ještě předtím Rezek hlavičkoval po trestném kopu do břevna. Třetí zářez Votic přišel v 77. minutě, kdy se po dlouhém autu Budila dostal balón k Filingerovi, a ten ho uklidil do sítě. V závěru hosté nejprve nastřelili břevno a v nastavení upravil na konečných 3:1 Zušťák. „Po domluvě v kabině jsme druhou půli odehráli, tak jak bych si představoval, soupeře jednoznačně přehráli, škoda jen, že jsme v nastavení dostali gól," byl spokojený Čabala s druhou částí.


V úplném závěru se zranil brankář Votic Michal Soukup, na výsledku se však již nic nezměnilo. „To mě velmi mrzí, vykloubil si malíček, měl ho do pravého úhlu a musel být odvezen do nemocnice," mrzelo trenéra Votic Ivana Čabalu.

Branky:

Bartolšic, Daniel, Filinger
Rozhodčí:
Jedlička - Živnůstka, Král DS - Henn
ŽK:
2/2
ČK:
0
Diváků:
300
Domácí:
Soukup - M.Budil, Horňák, Gazmend, Málek - Daniel (80.Slabý),Zd.Svoboda, Rezek (82.Dohnal), Bareš (88.Novák) - Filinger, Bartolšic.
Hosté:
-
Přílohy
 • Písek doma
  Písek doma

  Král - Jedlička - Živnůstka a náš kapitán Budil

 • Písek doma
  Písek doma

  Kapitán Písku Zušťák mezi Rezkem a Gazmendem

 • Písek doma
  Písek doma

  V akci špílmachr domácích Zdeněk Svoboda

 • Písek doma
  Písek doma

  Tady v akci rozhodčí Jedlička

 • Písek doma
  Písek doma

  čtyři : čtyři

 • Písek doma
  Písek doma

  Filinger uzavírá účet

 • Písek doma
  Písek doma

  A je to! Trenér Čabala s asistentem Šedivým

 • Písek doma
  Písek doma

  Konec..Málek, Filinger a další

 • Písek doma
  Písek doma

  Děkovačka...

 • Písek doma
  Písek doma

  Poděkování trenéra Svobodovi

 • Písek doma
  Písek doma

  Novák, Filinger, Slabý a Daniel

Související skupiny
 
šup nahoru