Neděle 21.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Nástup byl ještě v klídku
Nástup byl ještě v klídku
Louňovice - Mezno
Louňovice - Mezno

Muži A: SK MARILA Votice - FC Rokycany [10.9.2011]

Datum: Pondělí 12.9.2011 12:42 - aktualizováno: Pondělí 12.9.2011 13:24Zobrazeno: 1481x
1:0 (0:0)

 

Hosté nastoupili s hodně defenzivní taktikou a vyráželi do nebezpečných brejků, když Kubíkovu ránu po kombinaci vykopl Novák nohou a brejk hostů skončil na boční tyči votické branky. Domácí se nemohli přes hostující val dostat a jen Čupr pálil vedle. Po půlhodině hry našli Votičtí recept na obranu Rokycan, ale dvě rány Waltera a střelu Veselého vyrazil gólman Vild a hlavička Andrejeviče skončila vedle.Ihned po přestávce přežili Votičtí klinickou smrt. Nejprve vychytal Novák Kubíka, aby následně hosté nastřelili spojnici tyče a břevna. Domácí se probudili a Veselý po samostatné akci nastřelil boční tyč. V 63. minutě přišel na hřiště domácí Rodrigues a ihned po příchodu mu ve skórování zabránil obránce na brankové čáře. Vzápětí po jeho přihrávce pálil Veselý vedle. Jak rychle, ale přišel Rodrigues na plac, tak odešel, když se za sedm minut po příchodu zranil.
Domácí pokračovali v dobývání rokycanské obrany a střely Andrejeviče a Veselého vyrazil Vild. Až v 88. minutě přišlo rozhodnutí. Polodna si naskočil na rohový kop Čupra a rozjásal votické fanoušky.
„Jsem rád, že jsme zápas zvládli. Klukům bych chtěl poděkovat, protože vydrželi být do poslední minuty koncentrovaní, a když ta šance přišla, tak jí využili,“ děkoval hráčům trenér Votic Ivan Pihávek a pokračoval: „Soupeř má srdnaté, bojovné mužstvo, které hrálo na pět obránců a zlobilo z brejků. My jsme si ale vytvořili spousty jasných gólových šancí, a že nám to tam spadlo v 88. minutě, je jen díky naší snaze. Fotbalový pánbůh stál tentokrát při nás.“

 

Branky:
88. Polodna
Rozhodčí:
Klátil
ŽK:
2/3
ČK:
0
Diváků:
220
Domácí:
Novák – Šorna, Faitl, Andrejevič, Čupr – Walter (63. Rodrigues, 70. Haas), Polodna, Veselý, Bareš (58. Viskup) - Pilík, Jurdík.
Hosté:
soupiska
Přílohy
 • MARILA - Rokycany
  MARILA - Rokycany

 • MARILA - Rokycany
  MARILA - Rokycany

 • MARILA - Rokycany
  MARILA - Rokycany

 • MARILA - Rokycany
  MARILA - Rokycany

Související skupiny
 
šup nahoru