Čtvrtek 27.2.2020

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Tanec uprostřed hřiště
Tanec uprostřed hřiště
Čerčany - Maršovice
Čerčany - Maršovice

Muži A: SK MARILA Votice - FK Horažďovice [14.10.2006]

Datum: Pondělí 16.10.2006 09:00 - aktualizováno: Úterý 17.10.2006 14:46Zobrazeno: 1487x
2:0 (0:0)

V prvním poločase se hrála nezáživná kopaná plná nepřesných přihrávek s minimálním ohrožením branek. A tak největší příležitost domácích ne vstřelení gólu měl Janů, který z dvaceti metrů prověřil kvality brankáře Rybára. Hosté podnikali nebezpečné výpady, ale střely Horvátha kryl Solnař a Beránek mířil vedle.

Ihned po přestávce protáhl votického brankáře Beránek. V 52.minutě trefil Hájek z trestného kopu jen náruč Rybára. Za dvě minuty chytře rozehrál Svoboda míč na polovině hřiště Lantorovi, který unikl a následný centr uklidil z voleje "angličanem" do sítě Rezek - 1:0. Po brance se domácí zatáhli a čekali na rychlé protiútoky. Jenže hlavička Šimáčka, trestné kopy Hájka a průniky Bareše gólem neskončily. Na druhé straně horažďovická snaha o vyrovnání ztroskotávala na dobře organizované votické obraně a jen hlavičkující Strakoš vylekal Solnaře. Definitivní rozhodnutí zápasu přišlo v 88.minutě, kdy se Hájek po přihrávce Koláře opřel z osmnácti metrů do míče a ten skončil k radosti domácích v síti - 2:0.

Miloslav Kohoutek, trenér: "Byl to pro nás velice těžký zápas, protože jsme si nemohli dovolit ztratit body s mužstvem ze třetího místa, abychom nezaostali v kontaktu s první polovinou tabulky. V prvním poločase byl zápas vyrovnaný, do koncovky jsme se moc nedostali. Ve druhé části hry mužstvo přidalo na důrazu a nebezpečného soupeře jsme přehráli."

Branky:
Rezek, Hájek
Rozhodčí:
Benedikt - Průcha M., Chaloupka - DS Vašata
ŽK:
2/4
ČK:
0
Diváků:
500
Domácí:
Solnař - Lantora, Svoboda, Nepivoda,Baťha (74.Kolář) - Janů, Budil, Rezek, Bareš - Hájek (90.Novák), Šimáček (82.Holler). Trenér Miloslav Kohoutek.
Hosté:
Rybár - Krejčí, Boček, Baloušek, Kočí, Linhart, Beránek, Belan, Strakoš, Picka, Horváth /Brůha, Stulík, Jůda, Václavík. Trenér Krejčí Karel.
Přílohy
 • Letec Bareš
  Letec Bareš

 • Hop - Hájek a Janů
  Hop - Hájek a Janů

 • Oba střelci - Hájek a Rezek
  Oba střelci - Hájek a Rezek

 • Brání Radek Baťha
  Brání Radek Baťha

 • Sem tam - Nepivoda a Svoboda
  Sem tam - Nepivoda a Svoboda

 • Lantora na zemi
  Lantora na zemi

Související skupiny
 
šup nahoru