Pondělí 22.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

příprava umělky
příprava umělky
MARILA - FK Hořovicko
MARILA - FK Hořovicko

Muži A: SK MARILA Votice - Jiskra Domažlice [1.9.2007]

Datum: Úterý 4.9.2007 12:17 - aktualizováno: Pátek 7.9.2007 13:24Zobrazeno: 1476x
3:0 (1:0)

 

Domácí nastoupili bez brankáře Klímy, který jel reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa ve futsale do Argentiny. Naopak mužstvu přišli pomoci bývalý reprezentanti Siegl s Horňákem.
Po úvodním oťukávání se Votice usadily na polovině soupeře a vytvářely si šance. Jenže trestný kop Zdeňka Svobody vyrazil gólman Mleziva, hlavička Bartolšice po trestném kopu Zdeňka Svobody mířila vedle a Sieglovy střely a hlavička také síť za zády domažlického brankáře neskončily. Hosté se poprvé osmělili po půlhodině hry, ale dělovky Šota a Bublíka Soukupa neohrozily. Ve 37. minutě se po akci Kounovského ocitl v šanci Siegl, ale trefil do hlavy hostujícího obránce. Vzápětí se již domácí diváci dočkali. Dlouhý aut Budila prodloužil Kounovský a Bareš na zadní tyči hlavou dílo dokonal - 1:0.
Po přestávce pokračovali domácí v aktivní hře. Ve 47. minutě se zjevil po kombinaci Janů s Barešem před bránou Siegl, ale pozici kanonýra nepotvrdil, protože netrefil míč. O chvíli později hlavičkoval Rezek po dlouhém autu Budila vedle a po přiklepnutí Bartolšicem pálil Kounovský nad. V 68. minutě vypukla druhá votická radost. Na centr Grubera si naskočil Bartolšic a uklidil míč do sítě - 2:0. Poté se dvakrát vyznamenal brankář Mleziva, když vyrazil střely Siegla a Bartolšice na roh. Čtvrt hodinypřed koncem využili hosté vyjímečného okénka v obraně Votic, ale Mifek po sóle poslal míč vedle Soukupovy branky. O chvíli později vykopával Gazmend balón mířící do votické branky. Krátký zkrat domácí přežili, navíc jim pomohl hostující Vacek, který v 78. minutě zkosil unikajícího Grubera a šel se předčasně sprchovat. Domácí již zápas v pohodě dohráli a navíc přidali hostům ještě jeden „banán" na cestu,když si v 89. minutě Siegl naběhl na přihrávku Zdeňka Svobody a konečně protrhl svoji střeleckou smůlu - 3:0.


Ivan Čabala, trenér Marily Votice

„Jsem rád, že jsme potvrdili vítězství z Motorletu. První poločas, ale výhře nenasvědčoval. Nehráli jsme dobře, vázla nám kombinace a jen jsme nakopávali balóny dopředu. Nevím čeho se kluci báli, jestli měli trému nebo co. Přesto se nám podařilo vstřelit gól. Ve druhém poločase již měla naše hra hlavu i patu, kluci si začali věřit, více běhali a soupeře jasně přehráli. Po zásluze jsme tak dovedli zápas ke třem bodům. Chyby se sice vyskytly hlavně v první půli, ale nula na našem kontě i s náhradním gólmanem Soukupem je perfektní."

sim,jav+foto JV

 

Branky:
Bareš, Bartolšic a Siegl
Rozhodčí:
Šob - Vokál, Kembický DS K.Bohuněk
ŽK:
3/4
ČK:
0/1
Diváků:
450
Domácí:
Soukup - Janů, Gazmend, Horňák, Budil (64.Gruber) - Bareš, Rezek, Z.Svoboda, Kounovský - Bartolšic (83.Slabý), Siegl (89.Daniel).
Hosté:
soupiska
Přílohy
 • Domažlice
  Domažlice

  Kapitání Šámal a Budil s trojicí rozhodčích - Kembický,Šob,Vokál

 • Domažlice
  Domažlice

  Horst Siegl začal makat od prvních minut

 • Domažlice
  Domažlice

  Nad zraněným Budilem Siegl a hlavní rozhodčí

 • Domažlice
  Domažlice

  Jedna z několika Sieglových hlaviček

 • Domažlice
  Domažlice

  Radost z první branky má pod Rezkem ležící Bareš,přicházejí popřát další ..

 • Domažlice
  Domažlice

  Do hry naskočil Gruber a namazal na hlavu Bartolšicovi (na zádech), podělit se o radost přiběhli ještě Kounovský(9) a Janů(2)

 • Domažlice
  Domažlice

  Siegl si nakonec musel počkat na branku až na konec - "No konečně!"

 • Domažlice
  Domažlice

  Děkovačka divákům ...

 • Domažlice
  Domažlice

  Lenka - naše spolehlivé video

Související skupiny
 
šup nahoru