Pondělí 22.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Votice - Miřetice
Votice - Miřetice
Hruška Patrik - 1992
Hruška Patrik - 1992

Muži A: SK MARILA Votice - Malše Roudné [3.10.2009]

Datum: Neděle 4.10.2009 09:47 - aktualizováno: Čtvrtek 8.10.2009 11:39Zobrazeno: 1529x
1:0 (0:0)

Kapitán Votic Lukeš udržel při penaltě nervy na uzdě

Votice - V devátém kole fotbalové divize potvrdila MARILA Votice výhru ze Strakonic doma s Malše Roudné díky Lukešově penaltě a hráči smazali sankce od vedení klubu.  /Pavel Šimáček-Deník/

 
Hosté začali defenzivně, přesto si z brejků a nakopávaných míčích vypracovali šance, ale Píša pálil vedle, s hlavičkou Nohavy a střelou Leštiny si poradil Mašín. Domácí se začali prosazovat až ve druhé polovině poločasu, ale Rezek po závaru pálil vedle, Horváthovu střelu gólman zbrzdil a obránce uklidil na roh, Knobloch mířil do boční sítě a Horváthovu hlavičku po centru Lizáka gólman Kerl vyrazil. Po přestávce zahrozili první hosté závarem, který skončil u Mašína. V 66. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Horní. Domácí však velký tlak nevytvořili a nakonec jim pomohlo štěstí, když v 80. minutě zahrál hráč Malše Roudné rukou na zemi. K penaltě se postavil kapitán Lukeš a rozhodl o třech bodech pro Votice.


„Hosté přijeli s těžkou defenzivou, nakopávali dlouhé míče a my jsme se těžko dostávali v prvním poločase do tempa. Byli jsme dost jaloví a šance přicházely až ke konci poločasu, ale do razantnějšího zakončení jsme se nedostávali. Ve druhém poločase nám svazovala nohy křečovitost, povinnost vítězství, byli jsme podráždění a těžko jsme se prosazovali před vysoké defenzivní hráče soupeře. Nakonec nám pomohl obránce hostů, který podklouzl a zahrál rukou. Kapitán Lukeš to vzal na sebe a nekompromisně penaltu proměnil. Výhra byla těžce vybojovaná, ale pro nás cenná. Na hráče byl čtrnáct dní vyvinutý od vedení tlak, že musí uhrát šest bodů. Úkol splnili a sankce jsou smazaný,“ oddechl si trenér Votic Ivan Pihávek.

FOTO z utkání

 fotbalNEWS

Branky:
Lukeš
Rozhodčí:
M.Chládek
ŽK:
0/3
ČK:
0/1
Diváků:
230
Domácí:

Mašín - M. Budil, Neuberg, Faitl, Bareš – Knobloch, Rezek (54. Walter), Lukeš, Viskup (90. Houška) – Horváth (88. Siegl), Lizák.

Hosté:
Kerl – Horní, Prázdný (53, Gondek), Píša, Šimánek – Leština, Pintér, Šafránek, Trněný – Nohava (84. Kapri), Linhrat (77. Fedorkiv). Trenér Marcel Tomášek.
Přílohy
  • MARILA - Malše
    MARILA - Malše

Související skupiny
 
šup nahoru