Neděle 21.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Silvestrovský fotbálek
Silvestrovský fotbálek
Votice - Vlašim
Votice - Vlašim

Muži A: SK MARILA Votice - SK Benešov [6.5.2012]

Datum: Pondělí 7.5.2012 16:30 - aktualizováno: Sobota 19.5.2012 10:21Zobrazeno: 1248x
0:2 (0:1)

Benešov srazil Votice

Votice – Na pořadu 24. kola fotbalové divize bylo okresní derby mezi pátou Marilou Votice a druhým SK Benešov, ve kterém favorizovaní hosté ve vyrovnaném zápase zvítězili. Autor: Pavel Šimáček.

Do derby vstoupil výborně Benešov, když rychlou brejkovou akci zakončil Ondřej Páv po přihrávce Štěpána. Vzápětí mohlo být pro Votice hůř, ale Turek netrefil branku. Poté převzali iniciativu domácí, lépe kombinovali, ale naráželi na brankáře Capoucha, který zlikvidoval projektily Veselého, M. Budila, Bareše a Bašič z dálky pálil vedle.
I po přestávce se Votice hnaly za vyrovnáním, jenže střely Veselého a Bašiče srazili benešovští obránci na roh. Důležitým okamžikem bylo v 63. minutě vyloučení domácího záložníka Veselého. Poté již neměli Votičtí sílu na zvrat, naopak po dlouhém pasu za obranu byl faulován Večera brankářem Novákem a z penalty se O. Štěpán nemýlil. V závěru ještě benešovský Veinlich z metru přestřelil branku Votic.


Trenér Votic Ivan Pihávek derby zhodnotil. „Byl jsem překvapen, že jsme Benešov, v této sestavě přehrávali. Fotbal se ale hraje na góly a ty jsme nedali. Hosty jednoznačně podržel brankář Capouch, my jsme šance ve finální části nezvládli, navíc nám dal soupeř gól po naší standardce a následném brejku. Ve druhé půli jsme Benešov zatlačili, ale přibrzdilo nás vyloučení klíčového hráče Veselého. Soupeř trošičku hru srovnal, přesto jsme byli i v deseti pohyblivější, ale udělali jsme chybu a z penalty inkasovali podruhé. I když jsme prohráli, musím hráčům poděkovat, že odvedli maximální výkon, jak fyzicky, tak fotbalově. Jen mě mrzí, že jsme prohráli doma."
Trenér Benešova Martin Bárta byl po zápase spokojený. „Říká se že derby nemá favorita a to se potvrdilo. Rychlé vedení nám pomohlo a vzápětí nedal Turek velkou šanci. Poté ale převzaly iniciativu Votice a hrozily střelami, při kterých nás podržel Pavel Capouch. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, šancích bylo poskrovnu. Po vyloučení Veselého jsme měli brejková přečíslení a po jednom jsme kopali penaltu, kterou proměnil Ondra Štěpán. Poprvé jsme vyhráli venku a i když byla někdy hra upracovaná a brejkové akce jsme špatně řešili, tak kluci makali. Základem byla výborná defenziva v čele s brankářem Capouchem a Honzou Žákem, který uhlídal Bernarda. Pochvalu zaslouží i Ondra Štěpán, který první gól připravil a druhý dal z penalty."

 

FOTO

Branky:
7. O. Páv, 73. O. Štěpán (z PK).
Rozhodčí:
Slavíček
ŽK:
4/3
ČK:
1/0
Diváků:
310
Domácí:
Novák – Říha, Faitl, M. Budil, Bareš – Viskup, Čupr (78. Dušek), Veselý, Bašič (87. Matějka) – Bernardo, Haas
Hosté:
Capouch

Přílohy
  • Votice - Benešov
    Votice - Benešov

Související skupiny
 
šup nahoru