Pondělí 20.5.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Hostouň
Hostouň
dorost - Jankov
dorost - Jankov

Muži A: SK MARILA Votice - Štěchovice [12.11.2011]

Datum: Pondělí 14.11.2011 16:00 - aktualizováno: Pátek 18.11.2011 21:46Zobrazeno: 1321x
4:2 (1:1)

Votice přestřílely hosty ze Štěchovic

Votice – Fotbalová divizní Marila Votice sehrála poslední domácí zápas v roce 2011. Soupeřem jí byl ve středočeském derby nováček ze Štěchovic, který sice kousal, ale nakonec k Vltavě odjel s prázdnou.

 

Autor:  Pavel Šimáček

 

Od začátku si domácí vytvořili tlak. Ihned v první minutě přeloboval Pilík po sóle gólmana i branku. V 10. minutě již Jurdík po kombinaci a přihrávce Mareše uklidil míč k tyči. Následně Jurdík a Veselý se z dobrých pozic netrefili mezi brankové tyče. A tak udeřilo z čista jasna na druhé straně, když po rohu vyrovnal Braný.

Do poločasu ještě domácí Pilík netrefil branku a Polodna ztroskotal na brankáři, na druhé straně Chalupa a Novák z dorážky minuli votickou svatyni.
Po přestávce domácí přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a hned to přineslo ovoce, když po centru Jurdíka hlavičkoval přesně Ricka a následně prostřelil Mareš po závaru vše, co mu stálo v cestě.

Jenže stačilo jedno zaváhání votické obrany a Braný dostal Štěchovice do hry. Domácí si ale výhru nenechali vzít, ještě jí navýšili, když Pilík po sóle obešel i brankáře a uklidil míč počtvrté do hostující svatyně.

Trenér Votic Ivan Pihávek měl k výkonu mužstva výhrady. „Hra výsledku 4:2 neodpovídala. S mužstvem, které jsme měli k dispozici jsme měli mít daleko větší převahu a být průraznější proti týmu, kterému jsme hráli. Vůbec jsme se nedostali do tempa a jen silou vůle jsme to zlomili. Z naší stránky jsem čekal víc, i když bojovnost a vůli, hlavně ve druhém poločase, hráči měli,“ a přidal: „Úkol získat tři body jsme splnili a teď se musíme připravit na poslední zápas proti nejlépe bodujícímu týmu z Horních Měcholup, což je farma Viktorky Žižkov.“

Branky:
10. Jurdík, 59. Ricka, 67. Mareš, 86. Pilík – 25. a 75. Braný.
Rozhodčí:
Tryzna
ŽK:
2/3
ČK:
0
Diváků:
160
Domácí:

Novák – Ricka, Faitl, Andrejevič (81. Šorna), Bareš – Mareš, Polodna (86. Kvída), Mojdl, Pilík – Veselý, Jurdík (68. Viskup).

Hosté:
soupiska
Přílohy
 • Votice - Štěchovice
  Votice - Štěchovice

 • Votice - Štěchovice
  Votice - Štěchovice

 • Votice - Štěchovice
  Votice - Štěchovice

 • Votice - Štěchovice
  Votice - Štěchovice

 • Votice - Štěchovice
  Votice - Štěchovice

Související skupiny
 
šup nahoru