Středa 24.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

trénink ve čtvrtek
trénink ve čtvrtek
Memoriál
Memoriál

Muži A: SK MARILA Votice - Táborsko B [2.5.2012]

Datum: Neděle 3.6.2012 09:08Zobrazeno: 1068x
5:0 (1:0)

Votice deklasovaly Táborsko

Votice – V 28. kole fotbalové divize si Votice spravily po debaklu na Dukle chuť na béčku Táborska přibalily na cestu pět gólů. Autor: Pavel Šimáček

Domácí od začátku měli hru ve své moci. Dušek a Walter neměli ještě seštelovaná mířidla, ale Haas po úniku již síť rozvlnil. U hostů zlobil jen Stoszek.

Ihned po přestávce pálil táborský Šreyer nad a na druhé straně Veselý vedle. Zajímavá byla 57. minuta, kdy Bareš po úniku napálil tyč a z protiútoku  domácího Nováka zaměstnal Hojdar. Zlom v utkání přišel o chvíli později, kdy byl Walter po sóle faulován brankářem a Veselý z penalty zvýšil na 2:0. Domácí se uklidnili, Polodna z dorážky střely Viskupa, M. Budil  po uvolnění Viskupem a Polodna po závaru, přidali ještě tři góly hostům na cestu, kteří si tak odvezli potupného „bůra".

Trenér Votic Ivan Pihávek byl po zápase spokojený. „Měli jsme konečně konsolidovanou obranu, která hrála dobře, o čemž svědčí nula na našem kontě inkasovaných branek. Směrem dopředu jsme dobře kombinovali a hlavně proměňovali šance. Jsem rád a chtěl bych klukům poděkovat za přístup k utkání."

Branky:
69. a 90. Polodna, 24. Haas, 62. Veselý (z PK), 85. Budil
Rozhodčí:
Novotný
ŽK:
4/2
ČK:
0
Diváků:
140
Domácí:

Soukup – Říha, Faitl, Budil, Bareš – Viskup (88. Procházka), Polodna, Veselý, Walter – Haas (90. Bursík), Dušek (81. Töre).

Hosté:
soupiska
Související skupiny
 
šup nahoru