Pondělí 20.5.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Policejní pohár
Policejní pohár
Kouba Cup 2012
Kouba Cup 2012

Muži A: SK Votice - AFK Tuchlovice [16.5.2015]

Datum: Pondělí 18.5.2015 07:59 - aktualizováno: Pondělí 18.5.2015 08:02Zobrazeno: 825x
4:1 (2:0)

Votice – Na jaře velmi dobře hrající Votice smetly ve fotbalové I. A třídě na svém hřišti čtyřmi góly aspiranta na postup, druhé Tuchlovice.

VOTICE – TUCHLOVICE 4:1 (2:0)

V prvním poločase byli domácí ve vyložených šancích stoprocentně úspěšní. Skóre otevřel ve 27. minutě obránce Bareš, když napálil jako ortodoxní levák, pravou nohou odražený míč, po rohu Viskupa, k tyči tuchlovické branky. Druhý zásah připravil ve 38. minutě parádní akcí Viskup pro zakončujícího Homolku. Hosté sice třikrát vystřelili na branku Votic, ale ze střední vzdálenosti dvakrát Hadrika a jednou Kedroň, se mezi tyče brankáře Soukupa netrefili. U domácích stála již jen za zmínku hlavička Sládka po centru Čupra vedle branky.

Do druhého dějství vstoupili hosté nádhernou ranou Hejduka, který z 30 metrů vymetl pavouky v Soukupově šibenici – 2:1. Domácí ale neznervózněli a v 53. minutě předvedli parádní akci. Barešův centr napálil z první Homolka a křížnou ranou o tyč nedal Pečonkovi šanci – 3:1. Vzápětí musel předvést umění brankář Soukup proti dvěma trestným kopům Hejduka. Závěr již domácí kontrolovali a ještě navýšili výhru, když nejprve Molčík po přihrávce Štorka přestřelil branku, aby Němeček po asistenci stejného hráče uzavřel na konečných 4:1.

„V prvním poločase jsme soupeře do ničeho nepustili a dali jsme dva pěkné góly. Po půl minutě druhé půle jsme inkasovali po nádherné střele z dálky do šibenice. Naštěstí se nám brzy podařilo dát pěkný gól Kubou Homolkou a vítězství potvrdili Jirkou Němečkem. Podali jsme výborný týmový výkon, mužstvo splnilo všechny taktické pokyny a zaslouženě jsme vyhráli. Soupeř sice chtěl hrát, ale my jsme zápas dobře takticky odehráli," měl radost po skolení druhého celku soutěže trenér Votic Martin Bárta.

Autor: Pavel Šimáček

Branky:
27. Bareš, 37. a 53. Homolka, 82. Němeček – 46. Hejduk
Rozhodčí:
Šmejkal
ŽK:
1:1
ČK:
0:0
Diváků:
80
Domácí:
Soukup – Šlejmar, Molčík, Sládek, Bareš – Homolka (78. Jonszta), Čupr, Viskup, Slunečko (88. Říha) – Němeček (84. V. Budil), Štork
Hosté:
soupiska
Přílohy
  • votice-tuchlovice
    votice-tuchlovice

Související skupiny
 
šup nahoru