Pondělí 22.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Beroun - dorost mladší
Beroun - dorost mladší
Žáci starší - červen 2001 - okr.přebor
Žáci starší - červen 2001 - okr.přebor

Muži A: Slavia Vejprnice - SK MARILA Votice [12.8.2006]

Datum: Pondělí 14.8.2006 14:37Zobrazeno: 1148x
0:0 (0:0)

I druhé divizní utkání skončilo remízou. Na hřišti ve Vejprnici se odehrálo zajímavé utkání, ale bez branek. Hosté hráli v počátku zakřiknutě a opatrně, domácí si vytvořili několik slibných šancí, ale Solnaře v brance nepřekonali. Ve druhé polovině se hosté více osmělili, začali si vytvářet více brankových příležitostí než domácí a v zvěru dokonce mohli rozhodnout utkání ve svůj prospěch. 

Miloslav Kohoutek, trenér:"Náš cíl byl získat nejméně jeden divizní bod, což se nám podařilo. Jelikož jsme soupeře vůbec neznali, tak jsme prvních dvacet minut zvolili poznávací a vyčkávací taktiku. Hráli jsme ze zajištěné obrany, zbytečně neotvírali hru. Ve druhé polovině prvního poločasu a hlavně ve druhé části hry jsme se začali prosazovat a vytvořili si mnohem více brankových příležitostí než domácí. V závěru utkání jsme měli blíže k vítězství a sahali jsme po tříbodovém zisku. Hráčům chci poděkovat za bojovnost a disciplínu, s remízou jsem spokojen." 

Branky:

Rozhodčí:
Šafránek - Řezáč, Němec -DS Bouška
ŽK:
1/1
ČK:
0
Diváků:
100
Domácí:

Hosté:
Solnař - Janů (77.Novák), Svoboda, Rezek, Lantora - Hájek, Šimáček (87.Baťha), Budil, Nepivoda (79.Holler), Bareš - Jíše. Trenér Kohoutek.
Související skupiny
 
šup nahoru