Pondělí 22.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

trénink
trénink
MARILA - Vlašim B
MARILA - Vlašim B

Muži A: Slovan Hradištko - SK Votice [7.9.2013]

Datum: Sobota 14.9.2013 11:06 - aktualizováno: Neděle 15.9.2013 09:44Zobrazeno: 987x
6:1 (4:1)

Hradišťko - Fotbalisté Votic se sice rychle ujali vedení v I. A třídě v Hradišťku, ale jakoby píchli do vosího hnízda, ze kterého nakonec vylétlo šest bodnutí. Po zápase se tak ještě na jaře benešovští trenéři Chomát - Stanka, tentokrát v roli koučů Hradišťka, mohli radovat z vysoké výhry 6:1.

 

V úvodu nic nenasvědčovalo debaklu Votic, zvláště když hned ve 2. minutě po kombinaci a přihrávce Bareše, uklidil míč do hradišťské sítě Němeček. Jenže gól jakoby hosty uspokojil a začaly se na ně valit domácí smrtící útoky. Dvořák a Rodek ještě mířili vedle a Kuneš do Soukupa, na což stačil zareagoval jen Štork, jehož ránu vyrazil Michal. Mezi 20. a 23. minutou přišly ale tři šoky pro hosty, ze kterých se již nevzpamatovali. Dvakrát ligový futsalista Benaga Rodek a jednou Dvořák zakončili smrtící brejky za Soukupova záda. Čtvrtý zářez přidal těsně před pauzou další futsalista Benaga Brahimi, když se hosté marně domáhali ofsajdu.

 

Votičtí byli sice šokováni, přesto se snažili po přestávce ještě něco se stavem udělat, ale nebylo jim souzeno. Homolka hlavičkoval po centru Čupra do břevna, Viskup pálil nad a Štork si po sóle ukopl míč, další střely Štorka a Otradovce vyrazil brankář Michal. A tak domácím stačilo vyčkávat a ze dvou brejků udeřit – Dvořák zvýšil na 5:1 a Rodek svým třetím gólem uzavřel černý den Votic.

Autor: Pavel Šimáček

 

Branky:

20., 22. a 63. Rodek, 23. a 57. Dvořák, 42. Brahimi – 2. Němeček.
Rozhodčí:
Kinčl
ŽK:
2/3
ČK:
0
Diváků:
počet
Domácí:
soupiska
Hosté:

Soukup – Dušátko (46. Šlejmar), Kondáš, Čupr, Bareš – Říha, Kolář, Viskup (69. Sládek), Homolka – Němeček (58. Otradovec), Štork.

Přílohy
  • Hradištko-Votice
    Hradištko-Votice

Související skupiny
 
šup nahoru