Středa 29.11.2023

Hledat

Archiv

Náhodné foto

votice-vsenory
votice-vsenory
nová kolekce
nová kolekce

Muži A: Votice - Kunice [17.4.2016]

Datum: Úterý 19.4.2016 09:38 - aktualizováno: Úterý 19.4.2016 09:41Zobrazeno: 1217x
1:1 PK 4:3 (1:0)

Votice - Pokud se půjdete podívat na fotbalistů Votic v jarní části I. A třídy, tak máte skoro stoprocentní pravděpodobnost, že uvidíte penaltový rozstřel po remízovém zápase. Tak se stalo i v neděli, kdy vyhráli s Kunicemi.

VOTICE – KUNICE 1:1 (1:0) PK 4:3

Votice šly od začátku za svým cílem, vybojovat konečně na jaře tři body. Do Kunic se zakously a hosté nevěděli, kam dřív skočit. Po autu M. Budila přestřelil Štork branku a Slunečko pálil vedle. Ve 14. minutě se již domácí radovali. Po centru Štorka ještě Písařík míč nezasáhl, ale za ním nabíhající Homolka si již věděl rady. O chvíli později fauloval hostující brankář Chadima Kamarýta a kopala se penalta. K její exekuci se postavil Šlejmar a napálil balón do nohou brankáře. To jakoby s Votickými zamávalo, tlak ustal a hosté začali vystrkovat růžky jako Skála, ale Tůma mu nepovolil skórovat.

Chvíli po přestávce se dostal do koncovky Zderadička, ale Tůma opět střelu vyrazil. Varování domácím nestačilo a tak přišel v 53. minutě trest, když se po dlouhém výkopu brankáře dostal k míči Skála a propálil Tůmu. Následně se hrálo většinou uprostřed hřiště bez vážnějších šancí.

A tak šly Votice popáté ze šesti jarních zápasů do penaltového rozstřelu. Proti střelcům Kunic se postavil fantom Soukup, jenž v závěru vystřídal Tůmu a opět zařídil domácí výhru. Dvakrát vychytal hostující střelce a jednou Kuničtí zamířili vedle. A tak domácím nevadilo, že se Kolář a Slunečko zmýlili.
„Prvních třicet minut bylo od nás vynikajících. Soupeře jsme válcovali, ale vstřelili bohužel jen jednu branku a Kuba Šlejmar nedal penaltu. Po ní jsme vyklidili pole a soupeř nás z ojedinělého protiútoku potrestal. Pak se hrálo jen od vápna k vápnu, bez větších šancí. Na penalty šel do brány Michal Soukup, protože si věřil a zase nám vychytal druhý bod," dodal po utkání votický kouč Martin Bárta.

Autor: Pavel Šimáček

Branky:
14. Homolka – 53. Skála
Rozhodčí:
Baroch
ŽK:
2:3
ČK:
0:0
Diváků:
120
Domácí:
Tůma (90. Soukup) – Říha, M. Budil, Sládek, Šlejmar – Homolka (71. Kramný), Kolář, Kamarýt, Slunečko – Písařík (78. Voráček), Štork
Hosté:
soupiska
Přílohy
  • votice-kunice2016
    votice-kunice2016

Související skupiny
 
šup nahoru