Pondělí 20.5.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

B - Chýnov B
B - Chýnov B
Strakonice - Votice
Strakonice - Votice

Muži B: Finále poháru OFS - Jiskra Struhařov - SK MARILA Votice [13.6.2007]

Datum: Pondělí 25.6.2007 11:52 - aktualizováno: Čtvrtek 28.6.2007 20:58Zobrazeno: 1642x
2:2 (0:1)

POHÁR OFS BENEŠOV - na penalty 2:4 !!!

 

Rezerva Votic přijela posílena o několik hráčů divizního mužstva a hned ve druhé minutě se ujala vedení po rozehraném trestném kopu Baťhy a hlavičce Janů, na kterou gólman P. Pessr nestačil zareagovat. Domácí se z obdržené branky jen pomalu dostávali do tempa a na polovinu soupeře se moc nepouštěli. Ve 25. minutě zamířil Nepivoda z otočky přes bránu. Na druhé straně Pospíšil vyzkoušel střelou z dvaceti metrů pozornost brankáře Soukupa. V téže minutě votický V. Budil prošel středem až před P. Pessra, ale nenašel skulinku. Do poločasu stojí za zmínku snad jen střela domácího Veselého doprostřed brány a pokus votického Šlejmara a hlavička Nepivody.
Po změně stran se Struhařovští více tlačili na polovinu soupeře. V 50. minutě Pospíšilovu střelu vytěsnil Soukup na roh. Jenže o chvíli později se prosadil střídající Daniel a zvýšil na 0:2. Zdálo se, že Votičtí v poklidu dohrají zápas. Ve 25. a 28. minutě poslaly do hry zbývající náhradníky z lavičky, jenže brzy poté odkulhal po srážce jeden z hráčů a utkání dohrávaly v deseti. Struhařovští vycítili šanci a přitlačili soupeře na polovinu. V 85. minutě vykopl Šlejmar míč směřující za brankovou čáru. Za dvě minuty se domácí přeci jen dočkali, když Z. Pessr propálil vše, co mu stálo v cestě a snížil na 1:2. Drama pokračovalo. S trestným kopem votického Janů si P. Pessr poradil. Struhařovští se nechtěli smířit s porážkou a chtěli si vynutit penaltový rozstřel. To se podařilo Božovskému těsně před závěrečným hvizdem píšťalky rozhodčího Konvičky.
Penaltovou tajenku zahájil votický Málek, jeho střelu P. Pessr vyrazil. Další exekutoři již byli úspěšní, Janů, Daniel, Kuneš a L. Budil. Za Struhařov skóroval Z. Pessr a M. Kaňka, nedali Pospíšil a Koblasa. Konečný stav 2:4.
Michal Červenka, vedoucí Struhařova: „Hosté působili fotbalovějším dojmem, byly znát posily z áčka. Ve druhé půli jsme s trochou štěstí vyrovnali hru i výsledek. Zřejmě jsme si ho vybrali a při penaltách nás naopak opustilo."
Vladimír Pešata, vedoucí Votic: „Podali jsme dobrý výkon až na poslední čtvrhodinku, kdy jsme dohrávali v deseti. V penaltovém rozstřelu jsme odvedli dobrou práci. Chci všem klukům poděkovat."

http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/poh20070625.html

BND (rou), foto jv

 

 

Branky:
Janů a Daniel
Rozhodčí:
Konvička
ŽK:
1/2
ČK:
0
Diváků:
60
Domácí:
-
Hosté:
Soukup - Šlejmar, L.Budil, Janů, Dušátko - V.Budil, Málek, Kolář, Baťha - Pohan, Nepivoda. Střídali: Daniel, Kuneš, Šedivý.
Přílohy
 • pohár OFS
  pohár OFS

  Poločasová porada Pohan - Dušátko - V.Budil

 • pohár OFS
  pohár OFS

  Málkova hlavička v síti neskončila

 • pohár OFS
  pohár OFS

  Ani hlavička Šedivého se neujala

 • pohár OFS
  pohár OFS

  Konec, vítězíme

 • pohár OFS
  pohár OFS

  Pohár z rukou členů OFS paní Heleny Novotné a pana Tomáše Radila převzal Milan Šedivý

 • pohár OFS
  pohár OFS

  A už je nad hlavami vítězů

 • pohár OFS
  pohár OFS

  Teď foto na památku a rychle domů

Související skupiny
 
šup nahoru