Neděle 21.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

dorost - Březnice
dorost - Březnice
Sparta B
Sparta B

Muži B: SK MARILA - Sokol Teplýšovice [24.3.2012]

Datum: Neděle 25.3.2012 11:49 - aktualizováno: Neděle 25.3.2012 19:11Zobrazeno: 1166x
3:3 (2:0)

Domácí měli utkání parádně rozehrané. V poločase vedli o dvě branky a od 13. minuty hráli v početní převaze jednoho hráče. Málokdo v tu chvíli věřil, že Votičtí nakonec ztratí body. Přesto utkání skončilo smírně. Hosté po obrátce zabrali a třemi brankami srovnali skóre.

„Smekám před hráči, kteří otočili nepříznivý stav a prokázali psychickou odolnost,“ pochválil svůj tým trenér Teplýšovic Petr Chomát.

Utkání začalo náporem domácích, které vyústilo vyloučením teplýšovického gólmana, jenž za hraní rukou mimo pokutové území musel nuceně opustit hřiště. Do branky nastoupil Zach a z trávníku odešel Tůma. Domácí pak do poločasu se dvěma slepenými brankami ujali vedení a zdálo se, že o výsledku je rozhodnuto.

Jenže hosté zbraně nesložili  a po změně stran začali domácím zatápět. Drama vyvrcholilo v poslední dvacetiminutovce. Nejprve  Chomát ze standardky snížil a poté si Votičtí vstřelili vlastence. Jenže o minutu později střelecky disponovaný Štork opět posunul svůj tým do vedení. Hosté v závěru zápasu stačili odpovědět Králem a vyválčili cenný bod.

Branky:
Štork 2, Haas - Chomát, Král a vlastní
Rozhodčí:
Plesl - Paukner, Kelner
ŽK:
2/1
ČK:
0/1
Diváků:
100
Domácí:

Soukup – Vinduška, Dušátko, Kuneš, Šlejmar – Houška, Pohan, Kolář, Homolka – Štork, Haas.

Hosté:

Kohoutek (13. Zach) – Drahota, Tůma, Veselý, Nerad – Kačírek (50. Mládek), Kukač, Ottl, Podhorský (88. Černý) – Chomát, Král.

Přílohy
  • MARILA B - Teplýšovice
    MARILA B - Teplýšovice

  • MARILA B - Teplýšovice
    MARILA B - Teplýšovice

Související skupiny
 
šup nahoru