Pondělí 20.5.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Dorost - Týnec
Dorost - Týnec
Zvěstov
Zvěstov

Muži B: Sokol SEDLEC-PRČICE - SK MARILA Votice [01.04.2012]

Datum: Středa 4.4.2012 15:24Zobrazeno: 938x
3:0 (0:0)

Derby opanovali Sedleckoprčičtí

Sedlec-Prčice – Ve fotbalové I. B třídě se v sousedském derby dařilo více Sedlci-Prčice, který střílel branky do sítě béčka Votic až po přestávce.

Místní derby bylo v prvním poločase nudné a divákům hráči obou mužstev moc nepředvedli. Hosté hrozili jen po standardních situacích. Po půlhodině se zranili Votickým dva hráči Pohan a Töre, což mělo na hru hostů vliv a domácí toho využili.  

Do druhé půle vstoupili aktivněji a v 54. minutě asi přišel rozhodující moment, když otevřel skóre L. Pištěk. Sedleckoprčičtí opanovali hru, přidali druhý gól Marcelem Nouskem, když po sóle obalamutil Soukupa a v 83. minutě si hosté vstřelili vlastní gól. V závěru ještě domácí kapitán Jelen neproměnil penaltu.

Domácí trenér Miroslav Rybka byl po zápase spokojený. „Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě, soupeř za celý zápas snad neměl šanci.“

To votický trenér Ivan Pihávek byl naopak smutný. „Dvě zranění nám narušily souhru. Vepředu jsme byli špatní a vzadu nám vázla souhra obrany. Soupeři tak stačilo třikrát překopnout naši obranu a bylo hotovo.“

Branky:
L. Pištěk, Marcel Nousek, vlastní.
Rozhodčí:
Vočka ml. - Vočka, Schořovský
ŽK:
1/0
ČK:
0
Diváků:
?
Domácí:

Ryšavý – Milan Nousek, Müller, L. Pištěk, Jelen, Marcel Nousek, T. Pištěk, Hanibal, Mára, Růzha, Hedvik. Střídali: Kobliha, Kotva. 

Hosté: