Pátek 19.4.2024

trenér Pihávek
MARILA - Doubravka

Muži B: Úročnice - SK MARILA Votice [17.10.2009]

Datum: Sobota 17.10.2009 23:18 - aktualizováno: Pondělí 19.10.2009 13:39Zobrazeno: 1243x
1:2 (1:1)

Zápas se hrál na dobrém terénu vzhledem k počasí minulých dnů. Začátek utkání patřil hostům, kteří se také ujali vedení v 6. minutě, když pomalou přihrávku mezi domácími obránci sebral Daniel a prostřelil Koleva. Domácím se podařilo převzít iniciativu a ve 14. minutě propálil Peter ze střední vzdálenosti Soukupa. Potom ještě tři šance Maršouna a jednu Hoška s Mestekem vyrazil brankář Votic a jednou hráč z branky. Hostům také domácí Kolev chytil dvě tutovky. Druhou půli začali lépe domácí, ale bez gólového zakončení. Od 60. minuty začali být lepší Votičtí, kterým se podařilo Kunešem vstřelit druhý gól po zaváhání a podklouznutí brankáře. Konec zápasu patřil opět domácím, ale střídající Witner bombou nastřelil jen brankáře a tak Votice uhájily šťastné vítězství.