Středa 26.6.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Sportcentrum - ubytování
Sportcentrum - ubytování
dorost - Milín
dorost - Milín

Na soustředění prohra

Datum: Čtvrtek 4.2.2010 22:12 - aktualizováno: Sobota 6.2.2010 15:44Zobrazeno: 1362x

dorosty: FK Pelhřimov - SK MARILA Votice 2:0 (0:0)

FK PELHŘIMOV - MARILA MILÍN dorost 2 : 0 (0 : 0)

Branky: Hák, Burda

Mladší dorost odehrál na umělé trávě teprve druhé přípravné utkání, když v prvním vyhrál nad dorostem Počátek 2:0 a tentokrát opět vyhrál také 2:0, po poločase 0:0 Milín se představil jako kvalitní soupeř i když hraje " jen" I. A třídu. Hosté hráli s velkým nasazení a měli ve svém středu fyzicky vyspělé starší dorostence, kteří vyhrávali osobní souboje jeden na jednoho a dobře kombinovali. První poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách.
Ve druhé půli jakoby pelhřimovský dorost měl více sil a zápas rozhodl v závěru brankami Háka a Burdy. Jako příprava zápas splnil svůj účel.

zdroj: www.fkpelhrimov.cz 

SK MARILA Votice:  Dvořák Jan - Bursík, Otradovec, Sládek, Váňa - Říha Jan, Homolka, Bradáč, Dvořák Jiří - Voráček, Bauer /střídali Říha Luboš, Procházka, Boukal, Šedivý

FK PELHŘIMOV - SK MARILA VOTICE 4 : 0 (2 : 0)

Branky: 11., 44. Dvořák Martin, 51. Niederle, 65. Cech
Rozhodčí: Svoboda – Kubík, Nechvátal T.
Diváků: 30
Sestava Pelhřimov: Moravec – Máca L., Kocián (46. Bartoš), Kořínek, Smrčka – Niederle, Nepovím (70. Sládok), Fišer, Liška – Dvořák Martin (46. Regásek), Cech

Sestava Votice: Januš – Viskup, Faitl, Budil, Bareš – Knobloch (46. Borkovec), Waltr, Rezek, Malina (46. Houška) – Siegl ml., Lizák

Již tradičně v průběhu týdne zkusilo pelhřimovskou umělou trávu mužstvo připravující se v nedaleké Nové Včelnici. Zatím po podzimu čtvrtý tým divize skupiny A tam na soustředění pobývá od středy a podle slov jejich trenéra se zaměřuje zejména na nabrání fyzické kondice. Svoji zimní bilanci (zatím dvě porážky 1 : 6 a 1 : 2) nenapravil ani Za Kalvárií a odešel s nadílkou čtyř branek. Pelhřimov rovněž tímto zápasem zahájil soustředění a po zápase se přesunul na osvědčené místo do Sedlice, odkud si v sobotu odskočí k dalšímu zápasu, tentokrát s účastníkem krajského přeboru Vysočiny Slavojem Polnou. Trenér Cerhan musí bohužel na soustředění oželet neúčast mladíků Dýnka a Jana Kmocha, které trápí nachlazení a zvýšené teploty. Z důvodu lehčího zranění nenastoupil k zápasu ani stoper Vacek a k týmu se rovněž později připojí pracovně zaneprázdněný Krtek.
Za nevlídného počasí se od úvodních minut hrál svižný fotbal, ve kterém se ujali vedení domácí již v 11. min. Dvořákem, který zužitkoval přesnou přihrávku Fišera. Marila praktikovala typický pražský technický fotbal, který Pelhřimov eliminoval maximálním herním nasazením a důrazem v osobních soubojích. Uprostřed hřiště se hrála vyrovnaná partie, hosté se však kromě jedné nebezpečné střely do vážnější situace nedostali. Hrozili sice ze standardních situací, kde uplatňovali výškovou převahu, nic z toho však nevytěžili. Byli to naopak domácí, kteří opět gólem Dvořáka do šatny ve 44. min. zvýšili na dvoubrankový rozdíl. Tentokrát měla oči přihrávka Nepovíma.
Do druhého dějství vstoupily oba týmy s několika změnami, které lépe v úvodních minutách prospěly Pelhřimovu. V 51. min. Fišer vystřelil, Januš vyrážel pouze před sebe a dobíhající Niederle už namířil přesně. Poté prověřil pozornost hostujícího gólmana Smrčka, který z trestného kopu z 30 m táhlou střelou Januše notně protáhl. Votičtí odpověděli v 57. min, když po zaváhání Kořínka nebezpečnou střelu vytlačil Moravec na roh. O chvíli později se prosadila po přesném vysunutí Niederlem nová akvizice v domácím mužstvu – Cech, v nájezdu zkušeně přehodil vybíhajícího Januše. Poté domácí ubrali na aktivitě a Marila několikrát nebezpečně zaútočila, naštěstí vždy stál v cestě jejich střelám brankář Moravec nebo hostující hráči nemířili přesně.
„Hosté potvrdili, že na 4. místě tabulky nejsou náhodou. I když to vypadá podle výsledku na jednoznačnou partii, ve druhém poločasu mohli několikrát skórovat. Na jejich technickou hru platil náš důraz a nasazení a také efektivita proměňování byla z naší strany zjevně lepší. Jsem rád, že se někomu nic nestalo a uvidíme, jak se projeví zvýšená fyzická příprava na soustředění v sobotním utkání s Polnou“, podotkl k zápasu trenér Cerhan.
Připravil: L. Novák – 4. 2. 2010 - zdroj: www.fkpelhrimov.cz

 

 

 

Přílohy
  • SK MARILA
    SK MARILA

 
šup nahoru