Čtvrtek 23.5.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Sparta B
Sparta B
žáci starší - Čelákovice
žáci starší - Čelákovice

Ondrášovka Cup - 1.kolo: FK Kolín - SK MARILA Votice

Datum: Čtvrtek 28.7.2011 11:02 - aktualizováno: Pátek 29.7.2011 13:42Zobrazeno: 1567x

Na utkání poháru FK Kolín - SK MARILA Votice odjezd autobusu ve 14,00 od stadionu !!!

Kolín nabídne souboj faremKolín – V sobotním odpoledni změří síly v 1. kole Ondrášovka cupu krajská mužstva FK Kolín a SK Marila Votice. Pikantností souboje je, že obě mužstva se před divizními soutěžemi stala farmami – v Kolíně budou pendlovat hráči Vlašimi, ve Voticích zase fotbalisté z Příbrami.  Autor :Pavel Šimáček  

„Na rovinu říkám, že chceme postoupit a uděláme proto maximum, abysme v dalším kole přivítali asi třetiligový Králův Dvůr,“ má jasný cíl trenér Votic Ivan Pihávek, který byl u mužstva i v loňském Ondrášovka cupu, kde Votice doma prohrály jen těsně se Spartou Praha 0:1 a zápas vysílala ČT4.

„Kdybych říkal, že nechceme vyhrát a postoupit, tak bych lhal. Sice jde o první náš ostrý start, ale my hlavně chceme dobře vstoupit 14. července do mistrovské soutěže proti Admiře,“ hlásí kolínský asistent Jaroslav Havrda.

Votické borce nečeká snadný úkol, což ví i kormidelník. „Kolín měl velmi kvalitní mužstvo, které je teď navíc posílené o hráče Vlašimi, takže nás nečeká nic lehkého,“ varuje Pihávek.O sestavě, která vyběhne v sobotu na trávník v Kolíně má také kouč Pihávek poměrně jasno. „Kostru týmu budou tvořit votičtí hráči, které doplní mladíci z Příbrami a uvidíme, jestli někdo nedorazí z áčka Příbrami, které hraje v sobotu na Slovácku. Spíše ale ne a zůstane to na našich hráčích,“ moc nevěří v ligové posily.Votice v týdnu ladily formu a stmelovaly partu na soustředění v Domažlicích již v kádru, který by měl být připraven na mistrovské boje. „Věnovali jsme se herní části a taktice, ve které mají nedostatky hlavně mladí hráči z Příbrami, kteří si musí zvykat na jiný systém hry,“ ukázal votický stratég náplň soustředění a chce produkovat stejný styl jako na jaře – útočný, kombinační fotbal, který jim přinášel ovoce:„Máme sice ještě nedostatky, ale mladí kluci jsou snaživý, vnímavý a doufám, že brzy dostane naše hra hlavu i patu.

„Do začátku divizní sezony sice zbývají dva týdny, nějakou představu o základní sestavě ale už máme,“ konstatoval Havrda. „Sdílnější ale nebudu, protože ve hře je ještě doladění přestupů a hostování. Navíc můžou přijít nějaké okolnosti, jako třeba zranění. Určitě se chceme prezentovat kvalitní hrou, která bude bavit nás i diváky. Vždyť jde o dobrou reprezentaci našeho klubu,“ dodal.  

 

Přílohy
  • Ondrášovka
    Ondrášovka

Související skupiny
 
šup nahoru