Čtvrtek 27.6.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Přípravka mladší v Nadějkově
Přípravka mladší v Nadějkově
žáci starší - U.Janovice
žáci starší - U.Janovice

Před Strakonicemi

Datum: Pátek 25.9.2009 17:54 - aktualizováno: Pátek 25.9.2009 18:11Zobrazeno: 1126x

Ve Voticích sáhlo vedení k sankcím

Pavel Šimáček/Deník

SK Strakonice 1908 (15.) – SK MARILA Votice (12.), Divize, neděle 16.30, trenér Votic Ivan Pihávek

„Po prohře s Benešovem sáhlo vedení k sankcím vůči mužstvu, které můžeme zachránit jen úspěšnými výsledky v dalších zápasech. Musíme alespoň částečně bodovat ve Strakonicích a vyhrát doma s Malše Roudné. Musíme se k tomu postavit čelem. Do této situace jsme se dostali sami a nikdo nám z ní nepomůže, než jen my sami. Po derby byla u mě, hráčů a vedení vidět flustrace a zanechalo to následky. Na začátku týdne proběhly pohovory, ale na středečním tréninku jsme vše uzavřeli a poté se již věnovali zápasu ve Strakonicích. Musíme udělat maximum, abychom v neděli v půl sedmý byli úspěšní. O Strakonicích mám informace z utkání s Příbramí a byl jsem se na ně podívat na zápase na Meteoru Praha, kde poprvé se štěstím v závěru vyhrály. Po špatném začátku do mužstva přišli hráči z Písku, z Klatov, z béčka Budějovic a Rakouska. Nechci se na nic vymlouvat, my tam musíme být úspěšní, nemusíme koukat, kdo proti nám hraje, vždyť jsme všichni z masa a kostí. Všichni jsou kromě Gazmenda, který je po operaci plastiky vazů, zdravý. Do sestavy se nám vrací Viskup a Neuberg s Rezkem, kteří si odstáli disciplinární trest. Ve Strakonicích se zkusíme zaměřit na obrannou fázi, neinkasovat, nepřipravit soupeři šanci a pokusit se nějakým úspěchem uspět vpředu.“

Tolik redaktor Deníku, my jsme se dozvěděli, že i v Benešově proběhla jakási revoluce a podle zatím nepodložených zpráv končí k 30.září u mužstva sportovní ředitel a trenér Ladislav Fiala.

Divize

Statistiky hráčů SK MARILY Votice a SK Benešov po 7. kole.

Bilance: 14 – 5 – 1 – 8, skóre 24:32.
Branky: 24, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 4 – Horváth (Votice), 3 – Doseděl, Veselý (oba Benešov), 2 – Knobloch, Walter (oba Votice), Chomát (Benešov), 1 – Doležal, Knotek, Prikner (všichni Benešov), Rezek, Viskup, Neuberg (všichni Votice).
ŽK (26): 4 – Žák (Benešov) 3 – Prikner (Benešov), Horváth (Votice), 2 – Lizák, Bareš, Rezek, (všichni Votice), Havlíček (Benešov), 1 – Doležal, Fillip, Veselý, Doseděl, Turek (všichni Benešov), Gazmend, Lukeš, Neuberg, Mašín, Viskup, Walter (všichni Votice).
ČK: (2) – 1 – Rezek, Neuberg (oba Votice).

 

 

Přílohy
  • Jak dál?
    Jak dál?

 
šup nahoru