Neděle 21.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Dorost - Louňovice
Dorost - Louňovice
Vejprnice
Vejprnice

S Bohemkou prohra

Datum: Čtvrtek 21.2.2008 22:08Zobrazeno: 1194x

Praha/ Ve středu prodělali divizní fotbalisté Marily Votice první vážnější test. V přípravném zápase je prověřila druholigová střížkovská Bohemka a rozdíl dvou tříd se projevil i na závěrečném výsledku.

 


Bohemians  - SK MARILA Votice  3 : 0  (1:0)

 


Než se hosté rozkoukali inkasovali, když penaltu po faulu Honky proměnil s notnou dávkou štěstí Galbavý. Půl hodiny trvalo než si votičtí hráči zvykli na rychlé tempo a jen díky Klímovi a nepřesné střelbě domácích více neinkasovali. Vyrovnání měl na kopačce ve 37. minutě Bartolšic, ale po dlouhém pasu Horňáka pálil z malého vápna nad.
Úvod druhé půle opět hosté zaspali - Fenyk po rychlé akci a Jandzik po centru ze strany upravili na konečných 3:0.


„Zápas s dobrým soupeřem splnil účel. Tempo bylo výborné, dobrý terén a počasí ideální. Obě mužstva udělala chyby, ale rozdíl byl v proměňování šancí. My jsme tutovky hlavně Bartolšicem nedali a zkušený soupeř naše chyby uprostřed hřiště ihned ztrestal rychlým protiútokem a zakončením. Než jsme se rozkoukali inkasovali jsme z penalty. Postupem času jsme se rozkoukali a  naše hra již měla hlavu i patu. Kluci hráli s nasazením, bojovali, jenom jsme neproměnili šance," dodal k zápasu kormidelník Votic Ivan Čabala.  


Branky: 6. Galbavý, 48. Fenyk, 56. Jandzik. Rozhodčí: Ivo Polák.


Marila Votice: Klíma (59. Soukup) - M. Budil, Málek, Horňák, Honka - Slabý (46. Novák), Rezek, Filinger (68. Neuberg), Bareš - Daniel, Bartolšic. (sim, jav) 

Související skupiny
 
šup nahoru