Čtvrtek 23.5.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

farma ve Voticích
farma ve Voticích
žáci mladší - Sázava
žáci mladší - Sázava

S Táborem v klidu

Datum: Sobota 12.6.2010 09:20Zobrazeno: 1002x

SK Marila Votice (3.) – FK Tábor (4.), Divize, sobota 17 hodin, trenér Votic Ivan Pihávek:

„Připravuje se na zápas poctivě jako na každý jiný, i když nám již relativně o nic nejde. Sestava se moc měnit z minulého týdne nebude. Určitě se ale vrátí do základu Neuberg, který ukončil týdenní kurs v přírodě na fakultě tělesné výchovy a sportu a uzdravil se Borkovec. Takže lavička by měla být rozšířená. V posledním zápase doma se chceme rozloučit s diváky výhrou, i když vím, že to nebude snadné. Tábor hraje venku lepší, protože ho doma svazuje povinnost vítězit. Na hřištích soupeřů dobře brání a vyráží do brejků, kde má dva rychlé, nebezpečné útočníky. Doufám, že se bude hrát kombinační fotbal bez nějakých excesů a samozřejmě chceme vrátit Táboru porážku.“

SK Benešov (8.) – Malše Roudné (15.), Divize, neděle 17 hodin, trenér Benešova Jaroslav Tesař:

„I když jsme již zachráněni, máme o co hrát a pokud dvakrát vyhrajeme můžeme se v tabulce dostat hodně nahoru. Takže máme velkou motivaci pro poslední zápasy a kluci udělají určitě maximum, abysme zápas zvládli. Soupeř je již sestupujícím, přesto nečekám lehký zápas. Viděl jsem je na Bohemce a dokud nedostali první gól, tak měli dvě stoprocentní šance a hráli na maximum. Po druhém gólu už odešli. Mají kvalitní ofenzivu, ale relativně špatnou defenzivu a velmi dobré standardní situace zahrávané Pintérem. Zdravotní problémy mají Bubeník s kotníkem a Doseděl se svalem. Pomalu se začal zapojovat do tréninku Martin Turek, ale já bych ho chtěl ušetřit na novou sezonu. Na lavičku s námi půjde opět i dorostenec Bohata. Změny v sestavě budou minimální. Budeme chtít hrát ofenzivně, nátlakově a rychle dostat soupeře pod tlak. Kluci si musí uvědomit, že nebude zápas procházkou a nikdo jim výhru nedá zadarmo.“

Statistiky hráčů SK Marily Votice a SK Benešov po 28. kole.

Bilance: 56 – 24 – 13 – 19, skóre 78:62.
Branky: 78, průměr na zápas 1,4 gólu.
Kanonýři: 9 – Horváth (Votice), 7 – Knobloch (Votice), 6 – Walter (Votice), Veselý (Benešov), 5 – V. Pohorský (Votice), Petlička (Benešov), 4 – Doseděl, Chomát (oba Benešov), Lukeš, Neuberg (oba Votice), 3 – Lizák (Votice), Turek (Benešov), 2 – Žák (Benešov).
ŽK: 10 – Žák (Benešov), 7 – Horváth (Votice), 6 – Rezek (Votice), O. Štěpán (Benešov), 5 – Havlíček (Benešov), 4 – Viskup, Lukeš (oba Votice), 3 – Prikner, Turek, Křivohlavý, Veselý, Zoubek (všichni Benešov), Walter, Mašín, Lizák, Neuberg, Bareš (všichni Votice), 2 – Knobloch, Borkovec (oba Votice), Doseděl, Knotek (oba Benešov).
ČK: 1 – Rezek, Neuberg (oba Votice), Doseděl (Benešov).

Okresní přebor

Statistiky třinácti okresních týmů po 24. kole.

Bilance: 138 – 71 – 24 – 43, skóre 326:225.
Branky: 547, průměr na zápas necelé 2 góly.
Kanonýři: 33 – Hanuš (Chotýšany), 20 – Junek (Chotýšany), 17 – Milan Jonszta (Votice B), Němec (Vrchotovy Janovice), 14 – M. Kaňka (Struhařov), 13 – Hájek (Votice B), 11 – Zd. Pekárek (Divišov), 10 – Fialka (Miřetice), Brejla (Olbramovice), 9 – Hanibal, D. Průcha (oba Chotýšany), Kubálek (Zdislavice), Hampl (Teplýšovice B), Peter (Úročnice), Vitouš (Neveklov), 8 – Naňák (Zdislavice), D. Stibůrek (Jírovice), Tůma (Olbramovice), 7 – Šindelář (Chotýšany), M. Babický (Pravonín), 6 – Starosta (Teplýšovice B), J. Kamarýt (Miřetice), Campodonico (Divišov), Hošek (Úročnice), Vlasák, Klejna (oba Pravonín), Kuneš (Votice B), 5 – Sysel (Struhařov), Němec, Beneš (oba Jírovice), Sochůrek, Kněnický (oba Vrchotovy Janovice), Zd. Ondrák (Pravonín), Lhoták (Miřetice), M. Bumbálek (Divišov), Helma, Havlík (oba Olbramovice), Khandl (Chotýšany), Pohan (Votice B).

Pavel Šimáček/Deník

 
šup nahoru