Středa 26.6.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Milín - dorost
Milín - dorost
Přípravky - turnaj Votice
Přípravky - turnaj Votice

Se Spartou už ve 14:30 !!!

Datum: Středa 1.9.2010 21:11 - aktualizováno: Sobota 4.9.2010 23:13Zobrazeno: 1960x

Ve Voticích diváci uvidí mistra ligy Spartu Praha a také Nedvěda

Votice – V sobotu 4. září se ve Voticích to bude hemžit slavnými fotbalovými osobnostmi. V rámci oslav 90 let votické kopané se odehraje od 14.30 zápas 2. kola Ondrášovka cupu mezi domácími divizními fotbalisty Marily Votice a mistrem ligy Spartou Praha. Zápas vysílá také živě ČT4.

Rozhodčí: Makovička, Zlámal, Lhoták - DS Čičmanec, TD Tulinger

 

Autor: PŠ, JV

 „Pro fanoušky, vedení a hráče je to odměna, že si mohou zahrát proti mistru ligy. Chci aby si hráči zápas užili, zahráli si fotbal a ze soupeře se nepo....li. Čekáme velkou diváckou kulisu a stejně jako před dvěma lety to bude doufám drama až do poslední minuty,“ věří trenér Votic Ivan Pihávek, když si vzpomněl na zápas se Slávií Praha.

O přestávce budou předány upomínkové dárky dosud nejstarším žijícím fotbalistům a činovníkům votického fotbalu.

Od 17 hodin je připraven pro fanoušky další bonbónek. Na hřiště nastoupí výběr Votic (Pavel Kuka, Vlastimil Svoboda, Zdeněk Svoboda, Miroslav Beránek, Michal Horňák, Pavel Karoch a další) proti Staré gardě Sparty Praha, kterou povede do bojů na zeleném trávníku Pavel Nedvěd se spoluhráči (Karel Poborský, Patrik Berger, Ivan Hašek, Horst Siegl, Jan Berger, Petr Kouba, Julius Bielik, Martin Frýdek a další).

Řídí trojice rozhodčích: Míka – Macháček K., Macháček M.

 

Po celé odpoledne a až do pozdních večerních hodin bude k tanci a poslechu hrát skupina AKORD.

Pro nejmenší bude připraven skákací hrad, dětské hřiště a různé zábavné akce.

Lístky si můžete zajistit již v předprodeji (Hospoda na hřišti ve Voticích nebo Krmiva a Chovatelské potřeby, Jiráskova 2222 v Benešově) – dospělí 80 korun, ženy, důchodci a děti do 120 cm 40 korun.

V den oslav zaplatí: dospělí – 100 korun, ženy, důchodci, děti do 120 cm – 50 korun.

Vstupenky zakoupené v předprodeji budou slosovatelné o 10 hodnotných cen. První dvě hlavní ceny jsou vstupenky na zájezd na utkání FC Chelsea, včetně letenky. Další ceny – například originální dres České reprezentace a Sparty Praha s podpisy hráčů, horské kolo.

POZOR!

Na zápas přijeďte nebo přijděte s předstihem. Čeká se návštěva nejméně 3000 diváků, takže se budou konat i policejní manévry. Na průběh utkání by mělo dohlížet asi 80 policistů (Benešovští s posilami z Nymburka) nejen v uniformách.

 

Přílohy
  • šála k výročí
    šála k výročí

Související skupiny
 
šup nahoru