Neděle 21.4.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

V Příbrami
V Příbrami
S Divišovem
S Divišovem

Sto tisíc na dosah

Datum: Úterý 30.7.2013 08:03 - aktualizováno: Úterý 30.7.2013 08:08Zobrazeno: 1235x

FOTO z utkání

Votice mají na dosah sto tisíc

Votice – Ani semifinále letního Krušovického fotbalového poháru nebylo konečnou stanicí pro parní válec z Votic, který si doma poradil díky brance Němečka s Nelahozevsí a příští sobotu ho čeká boj nejen o zlatý pohár, ale také o 100 tisíc za první místo. Již teď mají Votice za finálovou účast jistých 30 tisíc. „Když už jsme se dostali tak daleko, tak proč pohár nevyhrát, ale finanční stránku neřešíme, přestože je zajímavá. Peníze budou klubu a jak se rozdělí, rozhodne vedení," neřeší rozdělení peněz trenér Votic Martin Bárta. Z dostupných pramenů by se ale měla celá částka rozdělit mezi hráče.

VOTICE – NELAHOZEVES 1:0

Zápas měly, až na výjimky, ve svém držení Votice, ale o nejtěsnější výhru musely bojovat až do konce. Domácím vyšel úvod parádně. Na konci čtvrthodiny naservíroval Pohan míč kolmicí Němečkovi, jenž sólo zakončil střelou k tyči. Paradoxně to byl jediný gól zápasu, protože domácí další šance neproměnili a ani hosté z minima síť za brankářem Soukup nerozvlnili.

Po brance se dostali domácí do zakončení, ale Koláře a Němečka hlavou po trestném kopu Čupra vychytal brankář Žlab, rány Štorka a Šlejmara se mezi brankové tyče nevešly. Důrazně hrající Nelahozevští si vypracovali jednu, zato gólovou střelu Bárty, kterou však v závěru poločasu bravurně vyrazil Soukup.

Po přestávce domácí ve velkém vedru hru kontrolovali a mohli skóre navýšit, ale dvě střely Šlejmara, Koláře a hlavička Štorka po rohu Čupra šly vedle a trestný kop Čupra gólman zlikvidoval. Hosté zahrozili třemi střelami, ale Rada, Kratochvíl ani Bárta se z gólu neradovali, a tak mohly Votice slavit postup do finále.

„Vyhráli jsme zaslouženě, když soupeř hrál docela tvrdě a důrazně. Vypracovali jsme si hlavně v prvním poločase několik šancí a přečíslení, ale dali jeden gól Němečkem. Soupeře jsme přetlačili pohybem a byli jsme běhavější, přesto nás při jediné, ale zato krásné střele, podržel brankář Soukup. Ve druhém poločase začali hosté hru více kouskovat, čemuž jsme se přizpůsobili a šance, které jsme si vypracovali, jsme nedotáhli kvůli malému důrazu nebo nesprávnému postavení hráče ve vápně, do konce. Přesto jsme si vedení pohlídali, když soupeř nejvíc zahrozil hlavičkou vedle," dodal po zápase spokojený trenér Votic Martin Bárta, který se již se těší na finále s Mutějovicemi, které se hraje v sobotu 3. srpna od 18 hodin. „Podívám se na jejich výsledky nebo zprávy co seženu, ale nějak to hrotit nebudu," překvapil Bárta.

Branka: 15. Němeček. Rozhodčí: Glogar. ŽK: Homolka – Rada. Poločas: 1:0.

Votice: Soukup – Říha (34. Šlejmar), Dušátko, Čupr, Bareš – Viskup, Pohan, Kolář, Homolka (70. Otradovec) – Štork (83. Sládek), Němeček.

Autor: Pavel Šimáček

 

Přílohy
  • Votice-Nelahozeves
    Votice-Nelahozeves

Související skupiny
 
šup nahoru