Čtvrtek 23.5.2019

Hledat

Archiv

Náhodné foto

černolice-votice il.foto
černolice-votice il.foto
Vojta Blanda zastavil našeho kapitána jen za cenu faulu
Vojta Blanda zastavil našeho kapitána jen za cenu faulu

V Táboře výhra

Datum: Pondělí 3.8.2009 20:41 - aktualizováno: Pondělí 3.8.2009 20:45Zobrazeno: 1116x

Mladý Houška převážil misky vah na stranu MARILY

Tábor - Na hřišti soupeře, se kterým se potká i v soutěži (Tábor nahradil v divizi Prachatice), votická MMARILA v generálce na mistrovské boje uspěla.

 

 

Tábor – MARILA Votice 1:2


V prvním poločase mužstev, které se potkají i v soutěži, se hrála vyrovnaná partie. Hosté zahrozili první střelou Málka, kterou gólman vyrazil, domácí kontrovali Pěknicem (Januš vyrazil) a Trčkou (vedle). Ve 34. minutě vykopl Januš, míč prodloužil hlavou Lukeš na Waltera, který našel Knoblocha a ten se nemýlil – 0:1. Po rozehrání vyrazil sólo Lukeše táborský brankář. V závěru poločasu vypálil domácí Kolský a tečovaný projektil skončil v síti.


V úvodu druhé půli vyrazil střelu domácího hráče Mašín na roh. Poté převzali iniciativu Votičtí, dvakrát Knobloch ještě nemířil přesně, až po centru Viskupa dorazil míč do branky Houška – 1:2. V závěru ještě Mašín vyrazil střelu Pěknice z trestného kopu a na druhé straně pálil Siegl z brejku vedle.


„Generálka se mi moc nelíbila a zvládli jsme ji s vypětím všech sil. Hlavně v prvním poločase jsme se moc nedostávali do hry, hráli jsme ve velkém vedru komplikovaně a trápili se. Sice jsme vedli, měli i šance, ale soupeř do poločasu vyrovnal. O přestávce jsme vystřídali a s přibývajícím časem získávali převahu, kterou jsme vyjádřili jen jednou brankou i když šancí jsme měli daleko víc,“ dodal k utkání trenér Votic Ivan Pihávek a dodal před mistrovskými zápasy: „V první půli dostali šanci hráči, kteří měli v týdnu největší účast na trénincích. Navíc si poranil koleno Siegl a Neubegk si doma opařil nohu. Takže uvidíme, jaká vyběhne sestava na Meteoru.“


Branky: 45. Kolský – 34. Knobloch, 79. Houška. Poločas: 1:1.

SK MARILA Votice: Januš (46. Mašín) – Faitl, Gazmend, Lizák, Bareš – Walter (46. Houška), Málek (46. Rezek), Lukeš, Viskup – Horváth (73. Malina), Knobloch (62. Siegl).

Přílohy
  • V Táboře výhra
    V Táboře výhra

 
šup nahoru