Pátek 19.4.2024

trenér Pihávek
Dorost starší - Týnec

Žáci starší: SK MARILA Votice - FK METAZ Týnec [26.8.2006]

Datum: Úterý 29.8.2006 21:52 - aktualizováno: Úterý 29.8.2006 22:09Zobrazeno: 1415x
6:1 (1:0)

V okresním derby byli zvláště ve druhé půli jednoznačně domácí a zaslouženě vysoko zvítězili.První poločas byl ještě vyrovnaný, hra se pohybovala převážně mezi šestnáctkami. Jedinou větší šanci domácích proměnil ve 20.minutě Hruška. Úvod druhého poločasu byl plně v režii Votic, které využily dvojího zaváhání týnecké obrany a brankami Otradovce ve 37. a 39. minutě zvýšily na 3:0. A když ve 47.minutě přidal další branku Hruška, bylo o výsledku rozhodnuto. Hosté navíc nevyužili o dvě minuty pokutového kopu. Střelu Vašáka kryl velmi dobrý votický brankář Dvořák. Čestný úspěch hostů zaznamenal deset minut před koncem zápasu Lán. Votice však v závěru ještě odpověděly dvěma brankami, jejichž autory byly Hruška a Otradovec. A tak se zrodil "tenisový" výsledek 6:1.