Pátek 19.4.2024

Poločasová pauza
FC Písek - SK MARILA Votice

Dorost mladší: AFK Kolín - SK MARILA Votice [6.5.2007]

Datum: Pondělí 7.5.2007 20:54 - aktualizováno: Úterý 8.5.2007 20:25Zobrazeno: 1525x
3:1 (3:0)

K dalšímu zápasu přistupovala Marila plna sebevědomí a povzbuzena výsledkem staršího dorostu, který měl zápas ve své režii, zejména ve druhém poločase. Ale opak byl pravdou a už ve dvacáté minutě prohrávala Marila 3 : 0. Do poločasu sice byl vyvíjen tlak na soupeřovu branku, ale snížit se nepovedlo.Tlak hostí se ve druhém poločase zvyšoval a už ve 45.minutě byl korunován Voráčkem, snížením na 3 : 1. I přes veškerou snahu Marily se zvrátit výsledek nepovedlo, i když k tomu byla možnost - nastřelením dvou tyčí, ale bohužel bylo potřeba taky trochu toho fotbalového štěstí.