Čtvrtek 27.2.2020

Hledat

Archiv

Náhodné fotoZVVZ - Marila
ZVVZ - Marila

Muži A: FK Králův Dvůr - SK MARILA Votice [22.10.2006]

Datum: Úterý 24.10.2006 12:09 - aktualizováno: Středa 25.10.2006 07:45Zobrazeno: 1822x
4:0 (1:0)

www.cabelici.cz - Hned od úvodu utkání se rodily šance na obou stranách, ovšem s nepřesným zakončením. Hosté pak zpřesnili zaměřování a při střelách Budila a Hájka musel zasahovat Franěk. Skóre se ale změnilo na druhé straně. Ve 29.minutě předvedli ukázkovou akci Fulín s Jungmanem a prvně jmenovaný ne konci akce přízemnístřelou překonal Solnaře - 1:0.

V úvodu druhé půle domácí zvýšili svůj náskok, když podzemský poslal ideální přihrávku mezi obránce Frydrichovi, který s přehledem zakončil - 2:0. Pak se ale cábelíci dostali do útlumu a hosté mohli korigovat. Jenže Bareš ani agilní Hájek výtečného Fraňka nepřekonali.

Další významný moment přišel v 82.minutě,kdy byl vyloučen votický Lantora. Po třech minutách Králodvorští dokázali početní výhodu využít, když pěknou kombinaci zakončil tvrdou střelou Klička - 3:0. V nastaveném čase ještě přidal po rohu hlavou čtvrtou branku Opl a cábelíci si tak připsali vítězství 4:0.

Domácí tak vyhráli počtvrté v řadě a po nevydařeném vstupu do sezony se jim konečně začíná dařit. S Voticemi to ale v neděli neměli vůbec lehké a několikrát musel cábelíky podržet vynikajícími zákroky brankář Franěk.

Miloslav Kohoutek, trenér:"S touhou po zisku bodu ze hřiště soupeře jsme zvolili kombinační otevřenou hru, která se nám dařila produkovat v prvním poločase. Jenže jsme neproměnili několik brankových příležitostí, což se nám vymstilo. Domácí byli zataženi do zóny a podnikali rychlé protiútoky, které, jak se ukázalo ve druhém poločase, nás srazily do kolen. Porážku beru zcela na sebe, protože jsem zvolil špatnou taktiku. Příští zápas na hřišti soupeřů naordinuji defenzivu všech jedenácti hráčů i za cenu nelíbivé kopané, jako to produkuje převážná část mužstev v naší skupině. Chtěl bych pochválit rozhodčí, kteří pískali naprosto korektně a svým výkonem výsledek neovlivnili."

Branky:
Fulín,Frydrich, R.Klička a Opl
Rozhodčí:
Dobrý Jan - Thaimer Lukáš, Tereba Daniel - DS Bohuněk Karel
ŽK:
2/2
ČK:
0/1
Diváků:
480
Domácí:
Franěk - Podzemský, Klička, Vlček, Spurný, Grund, Petr, Jungman (69.Dochtor P.), Frydrich (84.Brož), M.Dochtor, Fulín (76.Opl).
Hosté:
Solnař - Lantora, Svoboda, Nepivoda, Baťha (46.Kolář) - Budil, Janů, Rezek, Bareš - Hájek, Šimáček (75.Holler). Trenér Miloslav Kohoutek.
Přílohy
  • Michal Budil a Michal Dochtor
    Michal Budil a Michal Dochtor

  • Patrika Rezka zastavuje Jaroslav Jungman
    Patrika Rezka zastavuje Jaroslav Jungman

  • Vlastimil Svoboda a Tomáš Frydrych
    Vlastimil Svoboda a Tomáš Frydrych

Související skupiny
 
šup nahoru