žáci starší - Olbramovice
Strakonice
Strakonice

Muži A: SK MARILA Votice - SENCO Doubravka [17.4.2010]

Datum: Neděle 18.4.2010 07:57 - aktualizováno: Čtvrtek 22.4.2010 11:52Zobrazeno: 1808x
0:0 (0:0)

Od začátku se votická MARILA usadila na polovině Doubravky, ale hosté dobrou obranou domácí nepouštěli do vyložených šancí. Hlavička Budila po autu Borkovce šla vedle, po přihrávce Lukeše pálil Borkovec těsně nad a gólman si poradil se střelou Borkovce a hlavičkou Faitla. Hosté zahrozili jen ránou Švece, kterou Mašín kryl.

Po přestávce se pokračovalo v zaběhnutých kolejí, když domácí dobývali hostující branku. S blížícím se závěrem byl tlak silnější, ale gól nepřinesl. Knobloch a Horváth pálili vedle, lob Pohorského skončil nad brankou. Největší šanci měl Knobloch po autu Budila, ale ze dvou metrů nastřelil brankáře. Hosté zahrozili jen z rychlého brejku, který zakončil Došlý nad.

„Byl to pro nás těžký zápas, protože soupeř přijel s defenzivní taktikou, organizovaně bránil, dopředu se netlačil a těžko jsme se dostávali k vápnu. Když už se nám to podařilo, tak jsme si špatně připravili střeleckou příležitost. První poločas jsme nebyli produktivní do kvalitního zakončení, i když jsme měli jednoznačnou převahu. Ve druhém poločase a hlavně v závěru utkání, jsme si vytvořili šance, jednu vyloženou, ale bohužel Knobloch tváří tvář brankáře nastřelil, přitom měl celou bránu volnou. Kluci celý zápas bojovali, běhali a chtěli dopravit balón do branky, ale soupeř remízu zuby nehty ubránil zdržovací taktikou. Pro nás je to ztráta z domácího prostředí, protože soupeř byl k poražení, budeme muset body vydolovat jinde,“ smutnil kouč Votic Ivan Pihávek.