Neděle 29.3.2020

Hledat

Archiv

Náhodné foto

Rozhodčí a kapitáni
Rozhodčí a kapitáni
Čížová - Votice
Čížová - Votice

Muži A: Votice - Nespeky [6.11.2016]

Datum: Neděle 6.11.2016 20:56Zobrazeno: 921x
0:1 (0:0)

Votice – Ve třináctém kole fotbalové v I. A třídy, skupiny A, rozhodl okresní derby mezi devátými Voticemi sedmými Nespeky tečovanou střelou hostující Lukáš Maršoun, když domácí hráli 70 minut o deseti bez vyloučeného Kamarýta.

VOTICE – NESPEKY 0:1 (0:0)

Okresní derby ovlivnila 20. minuta, kdy byl po strkanici s M. Obermajerem, vyloučen na pokyn asistenta rozhodčího Velebila, domácí Kamarýt. „Od lavičky jsem to neviděl. Asi se pošťuchovali a Obermajer upadl, Jirkovi Kamarýtovi, ale z pusy tekla krev," dodal k vyloučení trenér Votic Martin Bárta. Podobně se k situaci vyjádřil kouč Nespek Jiří Maršoun: „Prý mu dal pěstí. Viděl jsem jen, jak Míra Obermajer leží a rozhodčí na pokyn asistenta Kamarýta vyloučil."

Domácí i v deseti hráli s Nespeky vyrovnanou, bojovnou partii, s minimem šancí. V prvním poločase šly na brankáře jen propagační střely.

Zápas nakonec rozhodla 55. minuta, kdy střelu nespeckého záložníka L. Maršouna tečoval Sládek a míč zaplul jinam, než čekal brankář Soukup. Domácí se v oslabení snažili srovnat, ale dalekonosnou střelu Zoubka vyrazil Šilhavý a ani trestný kop Homolky nepřinesl kýžený úspěch. Na druhé straně Vojkůvka prováhal zakončení a v závěru hosté trefili tyč. To je ale nemuselo mrzet.

„Bylo to hodně bojovné a vyhecované a asi remízové utkání na těžkém terénu, které jsme si prohráli vyloučením. Šancí moc nebylo a o výhře Nespek rozhodla šťastná tečovaná střela," dodal po derby kouč Votic.

„Bylo to bojovné a tvrdé utkání. Votice hrály hodně dobře, ale asi doplatily na nedisciplinovanost hráče," dodal k utkání kouč Nespek a měl radost: „Ve Voticích jsme chtěli uhrát alespoň bod a pokračovat v sérii bez obdrženého gólu, což se nám povedlo, s tím, že máme body tři. Moc krásy zápas nepřinesl, ale musím kluky pochválit za bojovnost, bylo to odmakaný."

Autor: Pavel Šimáček

Branky:
55. L. Maršoun
Rozhodčí:
Bartůšek, Čermoch, Velebil
ŽK:
Slunečko, Říha – Šilhavý, M. Obermajer, Burian, Vojkůvka
ČK:
20. Kamarýt (Votice)
Diváků:
počet
Domácí:
Soukup – Říha, Šlejmar, Sládek, Slunečko – Tábořík (73. J. Kramný), Kolář, Zoubek, Homolka – Kamarýt, Voráček
Hosté:
Šilhavý – Štáf, M. Obermajer, Burian, Urban – Krejza, Konopiský – Jasz (78. Myslivec), L. Maršoun, Párys (90. Tyrner) – Vojkůvka (85. Vošický)
Přílohy
  • votice-nespeky2016p
    votice-nespeky2016p

Související skupiny
 
šup nahoru