Votice B - Borotín

Muži B: Sokol Popovice - SK MARILA Votice [4.6.2011]

Datum: Čtvrtek 9.6.2011 07:21Zobrazeno: 1363x
2:1 (2:1)

Zápas lídra okresu a již postupujícího do I. B třídy s domácími Popovicemi začal ve svižném tempu a oba soupeři si vytvořili do 20. minuty několik vyložených brankových příležitostí. Gólu se však diváci dočkali až v 25. minutě, když našel Matuška z rohového kopu neobsazeného Kopeckého a ten už si věděl, jak překonat brankáře Votic – 1:0. Domácí poté zatlačili hosty před branku, ale ani vyložené šance Kopeckého, Matušky a Kauckého brankou neskončily, a tak udeřilo na druhé straně. Jonszta nastřelil z brejku tyč domácí branky, odražený míč chtěl obránce odkopnout, ale trefil útočníka Votic Dohnala, gólman P. Heřmánek již nestihl reagoval a balón k překvapení všech skončil za brankovou čarou – 1:1. Mladí hráči Votic poté zahrozili několikrát z rychlých protiútoků, ale brankově se již neprosadili. Naopak domácí ve 43. minutě zahráli ukázkově rychlý přechod do útoku a po ose Veselý - Dvořák - Kaucký se posledně jmenovaný dočkal rozhodující branky, když střelou k tyči nedal brankáři šanci – 2:1.Ve druhém poločase začaly domácím docházet síly, Votičtí byly stále více nebezpečnější. Jen díky bojovnosti obrany a skvěloých zákroků brankáře P. Heřmánka Popovičtí neinkasovali a uhájili tak cenné vítězství. V závěru ještě vstřelil domácí Kopecký branku, která však pro velmi těsný ofsajd nebyla uznána.