Na přípravku se přijel podívat i starosta Vlašimi pan Jeništa
Admira
Admira

Muži B: Sokol Přestavlky - SK MARILA Votice [6.11.2010]

Datum: Středa 10.11.2010 19:19 - aktualizováno: Středa 10.11.2010 19:28Zobrazeno: 1595x
2:1 (1:0)

Úvod patřil domácím, už v 5.minutě netrefil Pantoflíček prázdnou branku. Pak začali hrát i hosté, přišlo  několik kombinačních akcí, ale ve 14. minutě se domácí ujali vedení, když P. Mrázek po sóle obešel i brankáře Soukupa a do prázdné branky zavěsil. Hosté se nenechali rozhodit, po brejku nastřelil Voráček konstrukci branky a trestný kop vyrazil domácí brankář Magnus opět na tyč.Několik dalších střeleckých pokusů polapil Magnus nebo skončily mimo jeho svatyni, včetně hlavičky T. Hájka

Na začátku druhého poločasu předvedli domácí krásnou akci, na  jejímž konci byla střela Pantoflíčka, kterou Soukup s námahou vyrazil. Hosté se snažili vyrovnat, a to se jim nakonec povedlo po rohu, když se míč ze skrumáže odrazil po Voráčkově pokusu k Pohanovi a ten ho napálil do branky. V 76. minutě se ale prosadil ve vápně opět domácí P. Mrázek a střelou pod gólmana Soukupa vrátil domácím vedení – 2:1. Hosté mohli v závěru vyrovnat, Voráček opět trefil jen tyč Magnusovy svatyně, Šedivého střelu pak ještě vyrazil gólman nohou...