losovací aktiv

Muži B: Sokol Zdislavice - SK MARILA Votice [10.6.2007]

Datum: Středa 13.6.2007 19:23Zobrazeno: 1515x
3:2 (1:2)

Utkání začalo v režii hostí. V 10.minutě se uvolnil Jonszta a dělovkou k tyči otevřel skóre - 0:1. Za pět minut zlikvidoval Klenot šanci V.Budila. Domácí vyprodukovali jen slabé střely Müllera. Ve 35.minutě byl v malém vápně sražen Nácovský a Bouček z penalty vyrovnal na 1:1. Stejná situace se opakovala i na druhé straně a hostující Vojta Budil se z penalty také nemýlil - 1:2.

Druhý poločas začal náporem Votic, ale bez brankového efektu. Pak domácí převzali iniciativu a po několika slibných akcích se dočkali vyrovnání  po lobu Nácovského. V 80.minutě vysunul Kubálek Havelku a ten pod padajícím Soukupem rozhodl o výsledku zápasu.