Pátek 19.4.2024

spartak-votice2016
Votice - Králův Dvůr

Muži A: SK MARILA Votice - SK Jankov [5.8.2006]

Datum: Pondělí 7.8.2006 18:20 - aktualizováno: Pondělí 21.8.2006 22:25Zobrazeno: 1674x
3:3 (1:2)

Domácí ve svém prvním divizním utkání vstoupili na hřiště lépe, ale střelu Budila a dorážku Šimáčka brankář kryl. Ve 12.minutě naskočil na roh hostující Koch a hlavou rozvlnil síť - 0:1. Vyrovnat mohl Šimáček, ale dal centr Baťhy hlavou nad. Varování přišlo ve 33.minutě, kdy se dvakrát vyznamenal Solnař, ale za čtyři minuty už při střele Šafránka kapituloval - 0:2. V konci poločasu přišel rychlý brejk a po přihrávce Bareše dal Jíša historicky první branku Votic v divizi - 1:2.

Ve druhé části utkání se domácí do svého soupeře zakousli a dostali ho místy pod drtivý tlak. Vyrovnání se dočkali až v 75.minutě, kdy na tečovanou střelu Rezka brankář Hrubý nedosáhl. Když se pět minut před koncem trefil Budil a otočil výsledek z 0:2 na 3:2, zdálo se vše jasné. V nastaveném čase běžel na roh i hostující brankář, domácí nakonec odkopli a Jíša pádil přes celé hřiště na branku Jankova. Nenašel odvahu na prázdnou branku vystřelit z dálky a svůj souboj ve vápně s obráncem prohrál. Ten rychle rozehrál míč na druhou stranu, kde osamocený Šafránek podél Solnaře vyrovnal na 3:3. O chvíli později hlavní rozhodčí Čížek ukončil utkání. Po závěrečném hvizdu ještě vyloučil vystřídaného jankovského kapitána Maxu, který si šel na hrací plochu něco s rozhodčími vysvětlovat.