Novo - dorost starší

Žáci starší: SK Malešov - SK MARILA Votice [4.10.2008]

Datum: Úterý 7.10.2008 20:29Zobrazeno: 1221x
0:3 (0:1)

Do utkání vstoupili lépe hosté z Votic,kteří si převahu udrželi po celé utkání.První branku vstřelil ve 21. minutě votický Rataj M.,který pohodlně dorazil brankářem vyražený míč do prázdné branky po střele spoluhráče Bauera.V prvním poločase si votičtí vypracovali ještě nejméně  tři brankové příležitosti,ale bez brankového efektu. Druhý poločas nabídl stejnou  tvář,votičtí si vypracovali několik slibných situací,ale využili jen jedinou v 51. minutě, kdy se po rohu a následném závaru nejlépe zorientoval Wegschmied a upravil na konečných 0:2.