Středa 15.5.2024

B - Chýnov B
dorost - Jankov

Muži A: Jedomělice - Votice [30.10.2016]

Datum: Pondělí 31.10.2016 08:23 - aktualizováno: Pondělí 31.10.2016 08:24Zobrazeno: 1553x
1:6 (0:4)

Jedomělice – Fotbalisté Votic ve fotbalové I. A třídě navázali v Jedomělicích na domácí vítězství s Vestcem, když domácího brankáře Borského šestkrát překonali, z toho čtyřikrát mezi 30. – 41. minutou.

JEDOMĚLICE – VOTICE 1:6 (0:4)

Půlhodiny se hrál vyrovnaný fotbal, domácí hrozili po dlouhých nakopávaných míčích, hosté se snažili kombinovat. Mezi 30. – 41. minutou přišla votická smršť Kamarýta a Zoubka, ze které se domácí nevzpamatovali. Kamarýt po dlouhém pasu a hlavou z dorážky po zakončení Voráčka, Zoubek z dorážky střely Koláře vyražené brankářem a pohodlně po přihrávce Voráčka, získali do poločasu čtyřbrankový náskok.

V úvodu druhé půle odmítl Kamarýt hattrick, aby domácí Mrštinou po dlouhém autu na zadní tyči snížili. To ale byla jen jejich labutí píseň. Hosté kontrolovali zápas, měli šance (Zoubek, Homolka) a ještě dvakrát skórovali, když Homolka dotlačil míč do sítě po přihrávce Říhy a Voráček „angličanem" uzavřel tenisový set ve prospěch hostů na 6:1.

„Soupeře jsme v podstatě do ničeho nepustili a na začátku jen měl závary po dlouhých nakopávaných míčích. Po prvních dvou našich gólech domácí úplně odpadli a bylo jen otázkou, kolik gólů jim dáme. Bylo to jednoznačné vítězství," byl spokojený kouč Votic Martin Bárta a již se s týmem těší na derby s Nespeky.

Autor: Pavel Šimáček