Středa 15.5.2024

Hvozdnice - Votice
Votice B - Úročnice

Muži A: SK Votice - Lety [11.10.2015]

Datum: Neděle 11.10.2015 22:39 - aktualizováno: Neděle 11.10.2015 22:43Zobrazeno: 1790x
4:0 (2:0)

Votice - Ve fotbalové I. A třídě si poměrně snadno poradily Votice s Lety.

VOTICE – LETY 4:0 (2:0)

Od úvodního hvizdu rozhodčího vládli na hřišti domácí. Písařík po centru Říhy přestřelil branku, aby po čtvrthodině zachytil Štork malou domů hostů a přeloboval brankáře, když se míč odrazil od spojnice tyče a břevna za čáru. V závěru poločasu přišel druhý gólový moment, když po přihrávce Písaříka prostřelil brankáře opět kanonýr Štork. Hosté měli šanci za bezbrankového stavu, ale Soukup po chybě v rozehrávce míč vyrazil.

Ihned po přestávce unikl Baubín, ale naštěstí pro domácí trefil jen boční síť. Poté se již opět rozjeli Votičtí. Po rychlém brejku odmítl Štork hattrick a střelu Říhy vykopl obránce z brankové čáry. V 67. minutě přišel krásný moment. M. Budil vyvezl míč na polovinu hřiště a následně parádně přeloboval hostujícího gólmana. Netrvalo dlouho, dorazil Viskup hlavou míč do sítě po střele vyražené brankářem – 4:0. V závěru si ještě brankář Let poradil s hlavičkami Táboříka a Sládka a Komárek svůj výlet zakončil střelou vedle.

„Od začátku jsme byli lepší. Po neproměněných tutovkách se nám podařilo brzy skórovat a do poločasu jsme přidali druhý gól. Ve druhé půli hosté odešli fyzicky a bylo jen otázkou času, kolik dáme gólů. Výsledek 4:0 je pro soupeře ještě milosrdný," řekl po zápase spokojený trenér Votic Martin Bárta, jemuž pomohla na pravém beku nová posila Oldřich Komárek.

Autor: Pavel Šimáček