Středa 15.5.2024

Viskup Marian - 1980
Votice - Vlašim

Muži A: Votice - Nový Knín [10.9.2016]

Datum: Pondělí 19.9.2016 10:59 - aktualizováno: Pondělí 19.9.2016 11:11Zobrazeno: 1584x
4:1 (0:0)

Votice – Ve fotbalové I. A třídě, skupině A, se Votice dočkaly s Novým Knínem první výhry, když góly padaly až ve druhém poločase a domácí zahrávali tři penalty, ale proměnili jen jednu.

VOTICE – NOVÝ KNÍN 4:1 (0:0)

V prvním poločase se diváci nudili a viděli jen jednu šanci, ale po sóle domácí Voráček přestřelil branku.

Po přestávce přeřadili Votičtí na vyšší rychlost a hosté přestali stíhat. S gólovkami Štorka a Zoubka si ještě poradil brankář. V 63. minutě se již po faulu na Štorka kopala penalta, první střelu Šlejmara vyrazil gólman, ale na dorážku nestačil. Za chvíli Homolka po ruce hostů penaltu neproměnil. V 76. minutě kopaly Votice třetí penaltu, kterou po faulu Ducha (červená karta) na J. Kramného, Šlejmar proměnil – 2:0. Za chvíli po úniku Štorka pohodlně skóroval V. Budil. Hosté sice po odraženém míči snížili Foltýnem, ale poslední slovo měl v závěru Štork.

„První půle byla od nás zase špatná, promarnili jsme ji a měli jen jednu šanci. Ve druhé půli jsme zvýšili pohyb, na soupeře, nalezli, doráželi ho a dostali pod tlak. Ten chyboval a zbytečně fauloval, když jsme kopali tři penalty, a proto jsme nakonec zaslouženě vyhráli," uvedl po zápase kouč Votic Martin Bárta.

Autor: Pavel Šimáček